Ankara'da Deprem 5,7

alpgg

New member
Ankara sallandı!

arkadaşlar 8. katta ev yana yattı haberler 5.7 diyor hayatta bu kadar korkutugumu hatırlamıyorum,duygularınızı alayım.haber gelince linkini ekleyecem
hala elim ayagım titriyo :saskin:help:help

Can ve mal kaybı bilgisi ulaşmadı
Ankara Valiliği açıkladı

20.12.2007 12:20
Ankara'nın Bala ilçesinde meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremde herhangi bir can ve mal kaybı olmadığı Ankara Valiliği tarafından açıkland

Kaçan Aşık

Yönetmen
ANKARA'nın Bala İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 5.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü, depremin merkez üssünün Ankara'nın Bala İlçesi'nde saat 09.36'da kaydedildiğini açıkladı. İlçe sakinleri tarafından hissedilen ve paniğe neden olmayan sarsıntıda can ve mal kaybı ile hasara olmadı.​

İnsanı ürperten bir sarsıntıydı
HABERTÜRK Muhabiri İsmet Hazardağlı bildiriyor..

20.12.2007 12:11
Deprem çok uzun sürdü. Geceden bu yana sallantılar oldu. İnsanı ürperten bir sarsıntıydı... Ankara'da çok nadir hissediliyor depremler... Oturduğum semte 100 kilometre uzaklıkta olmasına rağmen olan depremi şiddetli bir biçimde hissettim. Etkisi bayağı şiddetliydi. Bayram sürprizi oldu. Dolaplardaki kapakların sesleri gerçekten de çok korkutucuydu. 99 yılındaki depremde önce büyük olmuştu sonradan artçılar gerçekleşmişti. Burada dikkat ederseniz, önce küçük depremler oldu sonrasında şiddeti büyüdü...​

Fatih Hoca

Banned
Bize 140 km ama baya bi salladı:eek:ha

TheMetaor

тм ρRoduction
ßen EskişehirLiyim Ama sallantı duymadım yaff saat kaçta ne zman oLdu.

alpgg

New member
abi daha yeni oldu 11.50 falan :s

iSpiK

Kadim Dost
konular birlestirildi... bu arada gecmıs olsun ankaralılara

ShoutOut

New member
ben kırşehirde oturuyorum o saatlerde ewde bilgisayarımın başındaydım hiç anlamadım deprem olduğunu masa sallanıodu , sandalye kıpırdıyodu :) benim başım dönüyo sandım :D sonra da bi baktım bu sallantı geçmedi bir türlü sonra zar zor geçti :D

HTML