Ankara da 2 yıllık MYO..( Yardım).. !

süleyman11

New member
Arkadaşlar Ygs den aldıgım puan 4 yıllık bi fakülteye yetmiyor.ankarada 2 yıllık bi myo okuluna gitmek istiyorum.meslek lisesinde bilgisayar bölümünde okuyorum. Diploma puanım 80 civarı. Gazi Üniversitesi Ankra Meslek yüksek okulu Grafik Tasarım alanına girebilrmiyim.yada hacettepe meslk yüksekokulu Bilgisayar tek.ve prog. alanına girebilirmiyim .bu söylediğim yerler ikinci öğretim.bunların harç ücretleri ne kadardr bilgisi olan var mı ?

Teşekkrler....

ilhanay

New member
kardeşim ben bilgisayar tek ve prog. 2.sınıf ögrencisiyim ve 2.öğretim okuyorum.ikinci öğretim harçları 385 tl bu her üniversiteye göre 3 aşağı 5 yukarı aynıdır.ben 1.sınıfın sonunda sınıfımda 2.oldum.sınıfında %10luk dilime girenler 2.sınıfta 1.öğretim parası veriyor.yani ben 1.sınıfta 385tl yatırırken şuan 1.öğretim parası yani 91 tl yatırıorum

süleyman11

New member
saol kardeş cevapladığın için.bide bnm bölümüm bilişim teknolojileri web tasarım alanı .yani sayısal.bn gazi üniversitesi grafik tasarım bölümüne direk geçiş yapmak istiyorum .grafik tasarım bölümüde eşit ağırlık .direk geçiş hakkımı kullanarak buraya geçebilirmiyim.

HTML