anime bölümü???

kadim44

New member
bir anime bölümü açılsa hackhell de güzel olmazmı? animasyonların sadece yer alacağı bir bölüm. gördüğüm kadarıyla çizimler güzel-sanatlar da veriliyor. filmlerin ise tek verilebileceği yer sinema bölümü.
güzel olur diye düşünüyorum ne dersiniz?

kadim44

New member
asıl amacım flood yapmak değil. sadece 1 haftadır burda duruyor bu konu ama anlaşılan kimsenin ilgsini çekmememiş olacakki kimse bir cevap yazmamış. çok garip bir teklifte bulunmuşum galiba. neyse belki bu şekilde dikkat çekerde bu konu önerim ciddiye alınır. yeniden tekrarlıyayım amacım flood yapmak değil sadece dikkati konuya çekmektir. saygılar....

react

Admin
Süper Moderatör
kızma ama demekki gerçektende ilgi yok :)

tsubasa

New member
bence açılmalı ,,arkadaşa destek veriyorum ,,

öyle bi bölüm açın Tsubasa tarihinde çekilmiş bütün dizi ,,film ,,, oav ları vereyim ,,

şimdi sinema bölümüne vermek istemiyom ,,bi tane fim kendim upload ettim 75mb lık bi filmini ,,bi Antu ilgilendi ,,hevesim kırıldı ,,bıraktım ben de

BuNaLım

Bunalım
bencede güzel düşünce sadece anımasyonların olduğu arkadaşimızın deiği gibi bı bolum olabılır ılgı çekerdi

Hell

Başarıda bir sanattır.
0lsun bencede iyi olabilir... :)

peşmerge

New member
Açılsın abi bende yaptıım projelerimi filan uploadlarım :) hane gulmek amaçlı heuehehue

oz1

New member
motorlu araç ve modifiye bölümüne tekne ve yat bölümü eklensemi daha iyi olur yoksa ayrı bir bölümmü daha iyi olur sizce ?

'Pulse

New member
kusura baqmayın yeni gördüm:)ama şaka maka açılırsa gerçekten çok iyi olur:D

hazex

New member
evet iyi olur filmlerin altına biyere ama filmler başlıgı altında zaten veriliyor

kadim44

New member
bir an ümitsizliğe kapılmıştım. ama anlaşılan çoğunluğun fikri olumlu :). umarım böyle bir bölüm açılır hackhellimizde...

Spide®

New member
Açalım Açalımm tam destekkk

perteklim

New member
sadece bir görüş....

:) yönetici arkadaşlar.... sitede zengin bir içerik olmasının kimseye zararı olmaz.... aksine hem yeni üyelikler için ve hem de yetenekli, gayret sahibi arkadaşlarımız için fırsat olur.....

HTML