AMAÇ dert paylaşmak acı çekiyorum ilgilenebilirmisiniz???

CarlionE

New member
arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar olsunnn...

23 eylül de(20008) geçen hafta bademciklerimi aldırdım.doktorlar öyle uygun gördüler tavsiye ettiler.

ne hatadırki k.b.b merkezleri dururken sosyal güvence nedeniyle para vermycem diye Eğitim ve araştırma hastanesinde oldum.oldumda iyi halt ettim.Allah göstermesin oralara düşünce insan anlıyor durumu.

arkadaşlar uzatmayım çarşamba taburcu oıldum ve beni taburcu ederken yeminle söylüyorum kontrol dahi edilmedim.ben diyet olarak hep sıvı (su ve süt,,mey.suyu) aldım.çarşamba akşamı aşırı kanamam oldu.acile gittim müdehale edip eve gönderildim.
yine aynı ağrılar üstelik ağız yolu ilede beslenemiyorum ağzıma bi alet takıp yara yapmışlar.ve ağrı kesicide vermediler.ÇÜNKÜ DOKTORUM YİNE YOKTU VE ASİSTAN ARKADAŞ malesef hangi ağrı kesici iyi gelir bilmiyorum dedi.EvET AYNEN BÖYLE SÖYLEDİ ARKADAŞLAR.

perşembeyi yine ağzımdaki yaralarla ve büyük ağrılarla geçirdim.cuma yine ağrı derken cuma sabaha doğru kanamayla uyandım içim kan dolmuş siyah parçacıklar kustum.cuma sabaha karşı yani cumartesi sabah tekrar narkoza alındım ve tekrar dan yakıldı boğazım.2 gün yatırdılar beni.

çok kan kaybdince aaistan arkadaşlarım doktor beyi çağırdılar.kendisi ile 30 saniye konuşabildim.oda demezmi asistana 'madem aft lar vardı neden gargara vermedin' diye.

ya özür dilerim arkadaşlar amacım hikaye anlatmak veya bişeyleri karalamak değil.eminim basit bi acıdır benimki Allah vermesin tabiki ne dertler var.ama ben malesef gereksiz bir acıçektim yani olmayabilirdi.

Sonuç olarak DERDİMİ PAYLAŞTIĞIM HACKHELL AİLESİ
DEĞERLİ ARKADAŞLAR BÜYÜKLERİM VE KÜÇÜKLERİM.

şu an bayram sabahı saat 05:32 ve ben müthiş bir acı ile uyandım.ağrı kesiici bi şurup verdiler onu alıyorum.

sizden ricam bu gibi durumlar başınızdan geçti ise benimle paylaşıp bana bilgi vermeniz.ben şimdi NE YAPACAM ACEP???.ne yiyip ne içtiniz,kaç günde iyioldu, ağrı kesici kullandıysanız neler.doktorlarınız ne dedi...

ilgilenen ve acımı palaşan herkese Teşekkür ediyorum çok sağolun arkadaşlar...

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...

SEVGİLERR...

M3T3HAN

New member
geçmiş olsun....

geçmiş olsun kardeşim bayram hürmetine rabbimiz sana acil bir şifa verecektir..dua et...

neden cevap verdim......

ben de ameliyatla aldırmayı düşünüyordum......

artık düşünmüyorum...

geçmiş ve unutulmuş olsun...acil şifalar dilerim​

CarlionE

New member
Allah razı olsun kardeşim Eyvallah.mübarek ramazan bayramını kutluyorum.hayırlarla geçsin inşallah.sayılar.

sana samimi ve bu acıyı şu an yağamakta olan bir arkadaşın olarak bişeyler söylcm.

kardeş benim gibi para vermeyim diye gidip devlet veya fakülte hastanesine olursan eğer.işte o zaman bu basit ve ağrısız ameliyat oluyo sana kabus.

bu ameliyatın en babası 1000 ytl.o parayı verirsen krallar gibi ameliyatını olursun en fazlada iki gün ac çekersin.bundan eminim neden biliyomusun sebebi çok basit.şu kiii:::

doktorunla konuşabilirsin.

ameliyat olursan ki şayet:

doktor ve hastane seçimlerii çoooooooooook önemli.lütfen doktorunla görüş ve hastaneyi denetle.

Rabbim herkese acil şifalar nasip etsin...

SickDreTh

Altın Üye
buyuk gecmıs olsun carolıne.
Allah bı daha gostermısın boyle bır rahatsızlık.
ayrıca soz konusu saglık olunca gercekten paranın bır anlamı kalmıyor.
butun bos harcamalarımıza para gıdıyor bari gıdecekse saglıgımız ıcın gıtsın.

Allah acıl sıfalar versın tekrar gecmıs olsun.

HTML