Altyazı, Divx ve videolarla ilgili bomba programlar!!

HoCuSPoCuS

Supernatural
Altyazı, Divx ve Videolarla İlgili Proğramlar...

İndirmek için isimlerin üzerlerine tıklayınız.

Tüm şifreler: hackhell
Aşağıdaki tüm programları tek seferde indirmek istiyorum!! nE GÜZEL.. O zaman şuraya tıkla:

Hepsini İndir

Yararlı Programlar

DVDDecrypter 3.2.2.0
DVD bölge kodlarını kırmaya yarayan araç

Avicrop
DivX filmlerinizi bölmeye yarayan araç

Gspot 2.21
Video dosyaları hakkında ses ve video bilgilerini öğrenebileceğiniz ve dosyanın hangi codeclere ihtiyacı olduğunu gösteren yazılım

Avipreview
Tamamlanmamış downloadlarınıza ön izleme olanağı sağlayan araç

DivxTürk 1.5
Sahip olduğu liste özellliklerinden başka avi tamir gibi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu özellikleri barındıran kullanışlı bir liste programı.

Altyazı Araçları

Subtitle Workshop 251
Altyazı işlemleri ve İmla, noktalama kontrol gibi scriptleri olan güzel bir program.

Dr .Altyazı 2.0
Altyazı Düzelt programının yeni versiyonu Altyazılardaki küfürleri ve yazım yanlışlarını istemiyorsanız bir deneyin. Kullanımı basit altyazı düzeltme aracı.

DivX Subtitles Editor
Fps Degistirme, Altyazi Senkronlama ve konusmalari ileri yada geri almak icin basit kullanisli bir program.

SubRip
DVD'den altyazı riplemeye yarayan araç

Subtitle Studio
Altyazı yapma ve düzenleme aracı

Sub Adjust
Altyazı düzenleme aracı

SubCreator 1.0
Altyazı oluşturma ve düzenleme aracı

Time Adjuster
Formatlar arasında geçiş yapma özelliğine sahip ve zaman ayarı yapabileceğiniz altyazı senkronizasyonu yapabileceğiniz araç

Tüm şifreler: hackhell

HoCuSPoCuS

Supernatural
Şifre tutuyor dostum. Ayrıca benim verdiğimde crack istemez. Tekrar indirmeyi deneyin.

bispa

New member
merhaba hocuspocus
gerçekten çok güzel bi paylaşım çok teşekkürler.
benim bi sorum olucak sana, açıkçası hangi program benim işime yarar onu bi türlü bulamadım

ben bazı ingilizce alt yazılı dvd ve divx lerin alt yazısını türkçeye çevirmeye çalışıyorum
bunun için hangi program işime yarar onu sorucaktım, tek tek çeviri yapıp ilngiliceyi silip yerine aynı zamanlar için türkçesini yazıcam burdaki programlarla bunu yapabilirmiyim veya böyle bi program varmıdır.

çok teşekkürler

ceycey2628

New member
arkadaşım hocuspocus verdiğin programları indiremiyorum.isimlere tıklayınca hep rapıdshare sitesine bağlanıyor oradanda nasıl indirileceğini bilmiyorum Alt yazı programlarına ihtiyacım var,
yardımcı olursan sevinirim.

merkantas

New member
ceycey2628. önce linke tıkla. rapidshare sayfası açılır. orada "Free" butonuna tıkla, başka sayfaya geçecektir. sonra geri sayım sayacı çıkar. sayacın sıfırlanmasını bekle. sayaç sıfırlanınca alt tarafta bi kod çıkar. o kodu altındaki boşluğa yaz ve "enter" tuşuna bas, dosyayı indirmeye başlıyacaktır.
Kolay gelsin...

EN35

New member
şey Bende Dvd Filmler Var Ama Alt Yazılar Olmuor Bu Programları Yüklesem Olur Mu Acaba?