Allah Rizasi İÇİn Yardim Edİn!

karakan08

New member
Arkadaşlar benim ekran kartımın arkasında 64 bit yazıyor.
sistemim:
Geforce fx 5200 DDR400 1 gb ram 128 mb yerleşik bellek
Anakart:Gigabyte 8s648fx-775
ARKADAŞLAR EKRAN KARTIMIN ARKASINDA 64 BİT YAZIYO BEN ANLAYAMADIM.YANİ BEN 64 BİTLİK BİR İŞLETİM SİSTEMİNE Mİ SAHİBİM.BEN 32 BİT PRO SP2 KULLANIYORUM...

bjk-carsi

New member
ya 64 bit le 32 bit cok farklı bisey zaten 64 birlet 32 bitide calıstırıo ayrıca pcnin 64 bit olup olmadıgını ekran karı degil islemci ve anakart veri katarım yolu belirler saygılarımla

ali-ze

New member
ekran kartlarının kendi işlemcisi ve ram ı vardır . bu yazan kartın kendi özelliğidirki 64 bit lik kartlar bayağı bir eskidide hani şuan 768 bitlikler revaçta. normal kullanılabilinir ekran kartları 128 e 256 bitlikler. kısacası orada yazan bit sizin sisteminizin bitiyle pek alakalı değil hatta arkadaş bile değil. sisteminizin 64 bit olabilmesi için işlemciden başlayarak anakart harddisk vs. tüm parçaların en son işletim sisteminizin 64 bitlik ekran kartınızınsa en az 128 bitlik olması gerekiyor

ybucak

New member
Arkadaşlar benim ekran kartımın arkasında 64 bit yazıyor.
sistemim:
Geforce fx 5200 DDR400 1 gb ram 128 mb yerleşik bellek
Anakart:Gigabyte 8s648fx-775
ARKADAŞLAR EKRAN KARTIMIN ARKASINDA 64 BİT YAZIYO BEN ANLAYAMADIM.YANİ BEN 64 BİTLİK BİR İŞLETİM SİSTEMİNE Mİ SAHİBİM.BEN 32 BİT PRO SP2 KULLANIYORUM...
kurulu olan işletim sistemin neyse ona sahipsin. elindeki ekran kartı ise 32 biti'de 64 biti'de destekliyor... (ekran kartındaki 64 bit ibaresi, 64biti desteklediğini ifade ediyor)

benim01

New member
:D :D :D
Bu kadar önemli bir sorunu

Allah Rizasi İÇİn Yardim Edİn

diye açman ilginç !!!

32 bit işletim sistemi ile 64 bit ekran kartı arasında aslında alaka bile yok saygılarımla....

Spadeace

New member
Ekran kartındaki 64 bit ibaresi sadece ekran kartının veriyolunu gösterir simdilerde 256 bit - 512bit - 768 bit veriyoluna sahip ekran kartları kullanılıyor oyuncuysan ekran kartını bi zahmet degistiriver.64 bit windows kullanman için 64 bitlik cpu'ya ihtiyacın var örn:AMD Athlon FX 64 gibi.

HTML