Allah Rizasi İÇİn Yardim Edİn Elinizi Ayaginizi Opeyİm

tito33

New member
ARKADAŞLAR HACKERLAR ABLAM KAYIP HAYATİ TEHLİKESİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUZ.
SON 20 GÜN İCERİSİNDE SUPHELİ GORUSMELERI OLDU.AVEA DAN SON 20 GUNUN KAYDINI ISTEDIK 15 GUN SONRA VEREBILECEKLERINI SOYLEDILER.
SAVCILIKTA EN AZ 15 GUNDE SONUC CIKAR DEDI BU SURE COK UZUN ALLAH RIZASI İCİN YARDIM EDEBİLECEK SON 20 GUNUN ARAMA KAYITLARINA ULASABILECEK ARKADASLAR VEYA HACKERLAR VARSA ELINIZI AYAGINIZI OPEYİM YARDIM EDİN BİR SONUÇ ALAMAYANA KADAR BİLGİSAYAR BASINDAN AYRILMICAM.SON 20 GUNUN KAYITLARINA ULASIRSAM KESIN BULURUM ABLAMI
LÜTFEN.
........... da SUAN ACTIGIM KONUNUN AYNISINI ORADA ACTIM KONUYU SILIP BENI BANLADILAR allah Onların basına versin DİYEMİCEM.ALLAHA HAVALE EDİYORUM

BANLAMA SEBEBİNE BAKARMISINIZ ............ YÖNETİMİ NASIL BİR İNSANMIŞ ALLAH A HAVALE EDİYORUM
Aşağıdaki sebep´ten dolayı yasaklandınız:
Burası emniyet amirliği değil kardeşim,ablanı başka yerde ara.

Yasaklandığınız süre: 10-04-2008, 04:00 PM

SickDreTh

Altın Üye
bu ıs hackerlarla olacak ıs degıldır dostum.
bunun ıcın gereklı yerlere ısrarlarda bulunmanız gerekıyor.
ıcınde bulundugunuz vahım durumu avea'nın daha ust yetkılısı olan bır kısıyle gorusursenız sıze daha kolay yardımcı olurlar.
mutlaka 15 gunden daha erken bır zamanda gonderılmesı mumkundur.
ayrıca bu konuda savcıyada telkınde bulunmalısınız olayın cıddıyetıne pek varmamıs galıba.
kayıp bır ınsandan ve telaslı bır aıleden bahsedılıyor.
savcınında avea'nın yetkılılerıyle gorusmesı de etkılı olacaktır.

ayrıca estagfurullah ne el ayak opmesı..:goz:

tito33

New member
e

ArkadaŞim Denemedİkmİ Saniyosun Aveanin Yetkİlİlerİyle GoruŞtuk Savciya Yalvardik Vs Nafİle.bende Belkİ Yardimci Olabİlecek Bİrİ Vardir Dİye Bİ İhtİmal Burada Konu AÇtim.lÜtfen Avea Da Ust Bİr Yonetİcİ Tanidigi Olan Varsada Yardimci Olsun

kamer28

DOLUNAY
ArkadaŞim ÜzÜldÜm Allah Sabir Versİn Ama Burada Hacker Olanlar Varsa Bİle Her Zaman Kendİlerİnİ Saklarlar...

Ayriyettende Avea Nin Kayitlarina Gİrmek SuÇtur...

Allah Yardim Etsİn

Cree

Murat
Geçmiş olsun dostum yardım edebilecek birileri belki çıkar ...

tito33

New member
el kol baglı bekliyorum ne kadar zor bi bilseniz

el kol baglı bekliyorum ne kadar zor bi bilseniz

ozdemir01

New member
Önce geçmiş olsun.Şayet doğru ise Allah yardımcınız olsun.
Bu kadar ciddi bir meselede polis beş dakikada tüm kayıtları çıkarır,savcılık emir verdimi tüm işlemler on dakikada hallolur. İnandırıcı degil anlattıkların,veya birşeyleri eksik anlatıyorsun.Ergenekon sanıklarını bulan polis senin aradıgını hemen halleder.

BeRKaaN

New member
savcı kayıtları istedimi derhal harekete geçilir

sen savcıya görünmediysen bi görün derim

Newwave

Altın Üye
Bu iş hackle olmaz arkadaşım cumhuriyet savcısı ile görüşüp ısrarcı olun durumun önemini aciliyetini anlatın sonuçta bir can söz konusu olan ayrıca ablanın yakın çevresiyle görüştüğü kişiler ile temasa geçin gidebileceği mekanları araştırın umarım bir sonuç alacaksınızdır .

tito33

New member
ne demek inandırıcı gelmedi amacım ne olabilir soylermisin insaf be

ne demek inandırıcı gelmedi amacım ne olabilir soylermisin insaf be

qweqqq

New member
Ah İŞte Dayilari Oloan Halledİo Ama İŞte Sen Ben Gİbİler BÖle SÜrÜnÜo Vala Çok ÜzÜldÜm KardeŞ KeŞke Elİmden BŞİ Gelsede

cmtsysn

New member
kardeşim korkarım burdan yapabileceğin bişe yok.sen yetkili yerlere bi torpil ayarlasan bişe cıkabilir.hatrı sayılır bi yakınını devreye sokabilirsin.Allah yardımcınız olsun.

tito33

New member
S

Bas Savci Ve Avea Genel Muduruyle Dahİ Gorustugum Halde Hayir Yasal Yolla 15 Gunde Verebİlİrİz Arama Detaylarini Dİyor Hayatİ Bİr Durum Olmasi Kİmseyİ İlgİlendİrmİyor Nasil Adalet Nasil.ya Arkadaslar Yokmu Bİr Yakininiz Torpİl Yaptirabİlecek LÜtfen Yardim Edİn

qweqqq

New member
Ahh İŞte TÜrkİye Vatanimi Çok Sevİyorum Ama İŞte BÖle Olunca İnsan Baska Ülkelere Gİtmek İstİor İnsan Gİbİ Muamele GÖrmek İstİo

tito33

New member
T

Ablamin Tum Yakin Çevresİyle Gorustuk Buhar Oldu Resmen Arkadaslar Yokmu Yardim Edebİlecek Bİrİ

Tunyukuk

New member
buradaki arkadaşlarımızdan alabileceğin yardım için en azından
birkaç işe yarar detay vermeliydin bence.
ne bileyim belki bir resim, gitmiş olabileceğini düşündüğünüz yerler,
arkadaşları veya takıldığı yerler ile ilgili biraz bilgi sayesinde
rastlayan bilen farkeden birileri olabilirdi
Hiçbir arkadaşımız bu tür bir çağrıya tepkisiz kalmayacaktır.

tito33

New member
Arama Kayitlarindan Bulacagimi Emİnİm.ŞÜphelİ Telefonlari Vardi ÇÜnkÜ.para Verİpte

Arama Kayitlarindan Bulacagimi Emİnİm.ŞÜphelİ Telefonlari Vardi ÇÜnkÜ.para Verİpte HalledebİleceĞİm Bİr Yer Varsada LÜtfen Soleyİn.resmİnİ Vs Radyo Tvlere Vercez

HTML