Allahını seven lütfen yardım etsin !!

serhatalay

New member
Arkadaşlar size öncelikle Sistemimi açıklayayım

Amd Sempron(tm) 2600 1.6 Ghz
1.5 Gb DDR 400 mhz Ram
256 Mb Agp 6200A ekran kartı

Ekran kartını Agp Shapprie x1650pro ile deişmek istiyorum ondan sonra yeni cıkan oyunları oynayabilirmiyim??

Shapprie x1650pro Özellikleri :

Grafik İşlemci: ATI Radeon™ X1650 PRO
Grafik Bellek: 512 MB DDR2 660MHz
Bellek Veriyolu: 128 bit
İşlemci Hızı: 600 MHz
Kart Tipi: AGP 8X
Soğutma: FAN
DVI: 1 adet
VGA (D-Sub15): 1 adet
TwinView: Var
DirectX Ver: 9.0
OpenGL Desteği: Var
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP ve Vista uyumlu

Bu ekran kartını alsam bi sorun çıkarmı pc de anlayan lütfen bi yardım etsin ..

Zeytin

Zeytin&Limon
öncelikle açtığın başlık çok yanlış bilmeni isterim normalde böyle başlıklara cevap vermeme kararı almıştım ama bu seferlik istisna olsun bi dahakine sorununla ilgili başlık açarsın..

bahsettiğin ekran kartı iyi hoş güzel ama yeni çıkan oyunlarda donma takılma yapabilecek bir kart.. yani düşük seviyede oynarsın diyeyim.. ama 6 ay sonra ne olur hiç bilemem crysis 3 e başladı yani..
benim tavsiyem sistemi komple değiştirip ekran kartı slotu olarak artık pci express e geçmendir.

ekran kartın yetse bile işlemci problemi yaşayacaksın artı ramlerin 400 mhz sanırım onlarda problem olacak sana..
bence makinanın ömrü yavaş yavaş doluyor.. biran önce elinden çıkarman seni maddi yönden karlı çıkaracaktır

serhatalay

New member
ya şimdi benim elimde olan para 110 YTL bi DDR2 destekleyen anakart işlemci Pcı ekran kartı DDR2ram alsam 300 400 Ytlye gelir. sen olsan benim yerimde ne yapardın ?

Zeytin

Zeytin&Limon
sende haklısın dostum ama yeni çıkan oyunları oynamak istiyorsun ve o işlemci o ramler ve o ekran kartıyla biraz zor ben bunu anlatmak istemiştim..

HTML