Allın Weer Notbook Nasıl Bulabılırım

lotriks

New member
:victoryARKADASLAR BILIYORSUNUZ TOSHIBANI N X300 MODELLERINI DIGER KONUDA ARKADASLAR ALLIN WAREE NOTBOKLARI TAVSIYE ETTI PEKI BU MAKINALARI NERDEN ALACAGIZ İST BILISIMDE YOK EGER BULAMASSAM TOSHIBA COSMI X300 14 MODELINI ALACAGIM ALLIEN NOOT BOOK KULLANAN VAR ISE KULANICI YORUMLARINIZ BEKKLIYORUM TESEKKÜELER

Zeytin

Zeytin&Limon
alienware galiba kastettigin =)
ben onermistim heralde cunku forever alienware hayraniyim..
fiyatlari hakkinda bilgiyi www.alienware.com adresinden alabilirsin biraz tuzlu fiyatlari bilgine..
kargo ile geliyor internetten alislarda gumruk ne kadar uygular uygulamaz bilgim yok ben hindistana arkadasima getirtmistim 75 dolar bir transport bedeli geldi baska ucret odemedim..
internet uzerinden alisveris yapacaksin bilmiyorum ne derece guvenirsin ama %99 guvenilirdir onun garantisini veririm.
performansi piyasada gorebilecegin en hizli laptoplar zaten performans uzerine hic konusmam.
almaya kesin niyetlendiginde ingilizcesi iyi birisiyle alisverisi yaparsan problem cikma olasiligi azalir..
turkiyede alienware satilan biryer bilmiyorum eger var ise buralarla kontak kurarak da alabilirsin..
bu kadar bilgi sanirim aciklayici olmustur garanti olayi yurt disinda onuda soyleyeyim gerci pek gerek olacagini sanmiyorum..
sen yinede dusun tasin toshiba a300 serisinde guzel laptoplar var onlarida dusunebilirsin..

iyi gunler arkadasim..

lotriks

New member
saol kardes iste alacagım almanyada bır arkadas var kartımı beklıyorum yanı dedın gıbı ıkı makına sectım allıen bırde toshıba tavsıyenıde dıkkate alıyorum saol bu arada msn uygun olursan konusabılırz [email protected]

HTML