Alexa Düşürme Yöntemi!!![RESİMLİ ANLATIM]

atakan3444

Uploader Team
Öncelikle vereceğim linki yeni site sahiplerinin fazla kullanmasını önermiyorum zararlı olabilir.

Tamamen ping atmaya yönelik bir yöntem bu, bazı ücretli alexa düşüren kişilerin kullandığı bir metoddur.

Bu işlemi günde iki sefer sabah akşam olabilir mesela tarayıcınızda(firefox,explorer,opera...)
neyse artık 30 sekmede aynı linki açarak aynı işlemi yapıyorsunuz

site ismi keyword yazmayabilirsinizde direk submit.

bu işlem sonucunuzda alexa rankınızdaki düşüşü göreceksiniz bende hergün yapıyorum bir çok yöntemler var tabiki elimden geldiğince hackhell dostlarımla paylaşağım kolay gelsin diyorum herkese...

LİNK

αqqα уєкяυ

New member
Pek Tavsiye Etmiyorum. Burda mıydı hatırlamıyorum bi arkadas daha uyarmıstı. google hileyi farkettiginde sitenizi cok daha gerilere düsürülebilir. nitekimde öyle oldu. blog sitem daha dün tr sıralamasında 60 binlerdeydi. bugün itibariyle 134 bin olmus.

atakan3444

Uploader Team
αqqα уєкяυ;5420611' Alıntı:
Pek Tavsiye Etmiyorum. Burda mıydı hatırlamıyorum bi arkadas daha uyarmıstı. google hileyi farkettiginde sitenizi cok daha gerilere düsürülebilir. nitekimde öyle oldu. blog sitem daha dün tr sıralamasında 60 binlerdeydi. bugün itibariyle 134 bin olmus.
dediğim gibi dostum yeni sitelere zararı olabilir fakat ben bi zararını göremedim daha