Alex müjdesi...

toykan80

New member
Kasığındaki sorun nedeniyle Antalya'ya götürülmeyen Alex, sakatlığının önemli olmadığını belirtip, en kısa sürede sahalara döneceğini söyledi...
Sevindirici gelişme
Tümer'in yurtdışında kendisine kulüp araması, Appiah’ın damarlarındaki tıkanıklık yüzünden sahalara ne zaman döneceğinin belirsiz olması, Deniz’in henüz takımla çalışmaması yüzünden ikinci yarı öncesi orta alanda sıkıntı yaşayan teknik direktör Zico’ya Kaptan Alex’ten müjdeli haber. Kasığındaki sorun nedeniyle takımla birlikte Antalya’ya gitmeyen ve fizyoterapist gözetiminde Samandıra’da çalışan Sambacı’nın hızlı bir iyileşme gösterdiği belirlendi.

‘Zico’yla konuştum’
Brezilyalı hocanın Kayseri kupa ve ikinci yarının ilk haftasındaki İstanbul Büyükşehir Belediye maçlarında oynatmayı düşünmediği Sambacı’nın sahalara belirlenenden daha önce dönebileceği kaydedildi. Kendisine ait internet sitesine bir açıklama yapan Alex de, “Trabzonspor maçında oyundan çıkmak zorunda kalmıştım. Çünkü tedaviye ihtiyacım vardı. Ama çok mutluyum ki, önemli bir durum yok. Zico’yla konuştum. En kısa sürede sahalara döneceğim” dedi.
fanatik..

HTML