Aldatma yaşanmış bir ilişki bir daha eski günlere döner mi?

Aldatma yaşanmış bir ilişki bir daha eski günlere döner mi?

• Kullanılan toplam oy
    73

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Aldatma yaşanmış bir ilişki bir daha eski günlere döner mi? :melek

NeCcko

Altın Üye
İhanet ne olursa olsun affedilmemesi gereken birşeydir.
Ama bazı marjinal örneklerde aldatılma mevzu geçtikten sonra aldatan taraf eşşek gibi pişman olup sonra aldatılan tarafda varsa bi hatası onu anlayıp kendisini düzelttiği zaman eskisinden daha güzel bi ilişki olabiliyor ama dediğim gibi marjinal bi örnek.

Genel olarak ise zor.

o0o_o0o

New member
denedim ben tekrar devam etmeyi.. ama yaşanılan o kötü günler unutulmuyor. o surata her bakışta çektiği acılar aklına geliyor insanın :( en iyisi bitirmek..

_thanatos_

Banned
döner arkadaslar büyük lokma yiyin ama büyük söz konusmayın bende sizin gibi düşünüyordum kendim gördüm yakaladım karsımda el ele dolasıyorlardı ha su var unutuluyormu hayır unutulmuyor ama eger aldatan gerçekten pişman sA eskisinden daha güzel bi aşk yasayabiliyosunuz.....
cezasız bırakmayın ama böle bişeyi:D:D:D

gamshe_Lee

New member
dönmezzzzzzz !!!

e hadi diyeLim döndü

2 gün sonra biter bununLa iLgiLi o kadar çooooooqq $ey gördümqii oLmazz koptuuu yerde biter

goldtrail

New member
aslinde işin gerçeği mideniniz ne kadarını kaldırabiliyor olmasına bağlı...aldatılan bir ilişkiyi sürdürmeye çalışmak ezikliği kabul etmekten başka birşey değil..geçin çok sevmeyi aşk herşeyi afferder ayaklarını...zaten orda gerçek bir sevgi olsa aldatma olmazdı..

Tunyukuk

New member
Hiç Imkan Varmı
Olurmu Hiç Eskisi Gibiii

scooby35

New member
arkadaşlar bence büyük konuşmayın. aldatılmak her an herkesin başına gelebilir. EŞİNİZİ SEVGİLİNİZİ İYİ SEÇİN ve böyle bi durumla karşı karşıya kalma tehlikesini en az'a indirin ;) Bide son bişey. aldatmanın baş rolü kadındır. eğer kadın cilve yapmazsa aldatma diye bişey söz konusu değildir :D

HTML