'AKP'yle irtibat kuruldu'

sedapinar

New member
Terör örgütü PKK liderlerinden Murat Karayılan, esir askerlerin serbest bırakılması sürecinde AKP hükümetinin temas kurduğunu iddia etti.

Terör örgütüne yakın ajanslara açıklama yapan Karayılan, Türk hükümetinin esirlerin görüntülerinin yayınlanmaması yönünde bir isteminin olduğunu ileri sürdü, ABD ve AB’den de kendilerine doğrudan bir talep geldiğini kaydetti.

Karayılan, esir askerlerin bırakılmasında birçok faktörün rolü olduğunu söyledi, "Esir askerlerin serbest bırakılma talebi ABD ve AB’nin bir talebi olarak bize iletilmiştir. Hem KDP yoluyla bu talep bize iletilmiştir. Ayrıca Kürt asıllı ABD vatandaşı olan ve ABD’yi temsilen bir şahsiyet de gelip heyetlerimizle görüşmüş ve bu talep resmen bize iletilmiştir. Ayrıca sürdürülen bu temasların Türkiye Cumhuriyeti hükümeti tarafından da bilindiğini biliyoruz" dedi.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=15.05.2006&Newsid=145642&Categoryid=1

Ben bu haberi cesaret bulan terör için TSK yı suçlu ilan edenlere adıyorum...PKK-AKP-ABD 3lü mekanizma budur işte.

esfanu

New member
Siz terör örgütüne yakın haber ajanslarınamı güveniyorsunuz yoksa hükümetemi?
Mantığınız,düşmanımın düşmanı dostumdur,ise diyecek birşey yok.Yolunuz açık olsun.

Elasis

New member
Ben bu haberi cesret bulan terör için TSK yı suçlu ilan edenlere adıyorum...PKK-AKP-ABD 3lü mekanizma budur işte.
DTP yi eklememişsin ayıp onlarsız olur mu? 3 lü mekanizma yoruma bak çay demle AKP kendi elleriyle kendi iktidarını dinamitliyecek.Dış işleri Bakanı Ali Babacan daha yeni kuzenini şehit verdi.Sen hangi parti ya da neye hizmet ediyosun.. Haber kaymaklarını Karayılan dan mı alıcaz bu ülkede
NOT: Lütfen yorumlarını kendin kısa ve öz yaz uzun alıntıları okumuyorum.

sedapinar

New member
DTP yi eklememişsin ayıp onlarsız olur mu? 3 lü mekanizma yoruma bak çay demle AKP kendi elleriyle kendi iktidarını dinamitliyecek.Dış işleri Bakanı Ali Babacan daha yeni kuzenini şehit verdi.Sen hangi parti ya da neye hizmet ediyosun.. Haber kaymaklarını Karayılan dan mı alıcaz bu ülkede
NOT: Lütfen yorumlarını kendin kısa ve öz yaz uzun alıntıları okumuyorum.
İnsanların işine gelenler doğru işine gelmeyenler yalan haber mi oluyor?Yalansa neden şimdiye kadar kimse çıkıp yalanlamadı bu haberi.Herşeye bir kulp bulan hükümet bunu mu görmedi.Neden susuyorlar.AKP zaten koltuğuna dinamiti çoktan koydu.Sadece koltuğunada değil Türkiye'nin bağımsızlığına itibarına geleceğine.
Yorumlarıma gelince çok üzgünüm size hitap etmediği için ama kendim yazıyorum ve ben yazmaktan üşenmiyorum.Emin olmadığım savunamayacağım hiç bir konudada asla ağzımı açmam.Okuyan kardeşlerim yeterli bana.Hizmet ettiğim tabiiki Vatanım Cumhuriyet ve Atatürk ilkeleri.Saygılar.

NeCcko

Altın Üye
Ne yani bugun o terorist köpek deseki ben genelkurmayla irtibat kurdum, hemen inanacakmısın ?

Elasis

New member
İnsanların işine gelenler doğru işine gelmeyenler yalan haber mi oluyor?Yalansa neden şimdiye kadar kimse çıkıp yalanlamadı bu haberi.Herşeye bir kulp bulan hükümet bunu mu görmedi.Neden susuyorlar.AKP zaten koltuğuna dinamiti çoktan koydu.Sadece koltuğunada değil Türkiye'nin bağımsızlığına itibarına geleceğine.
Yorumlarıma gelince çok üzgünüm size hitap etmediği için ama kendim yazıyorum ve ben yazmaktan üşenmiyorum.Emin olmadığım savunamayacağım hiç bir konudada asla ağzımı açmam.Okuyan kardeşlerim yeterli bana.Hizmet ettiğim tabiiki Vatanım Cumhuriyet ve Atatürk ilkeleri.Saygılar.
ESİR ASKERLERİ BIRAKTIK!
Basına ve kamuoyuna;

Hakkari’in Oramar bölgesinde Türk ordusu güney Kürdistana girme girişiminde bulunmuş ve gerillalarımızın direnişi sonucu Türk ordusu geri püskürtülmüştü. Bu çatışmalarda 36’dan fazla asker öldürülmüş ve 8 asker de esir tutulmuştu. Bu zaman diliminde Türk genelkurmayı ve hükümeti halen de resmi olarak kabul etmediği esir askerleri bu sabah saatlerinde Federal Kürdistan Bölge Hükümeti İçişleri Bakanı Hacı Mahmut Osman, Uluslararası Tolerans’ın Başkanı Kerim Sincari, DTP Milletvekili Osman Özçelik, Aysel Tuğluk ve Fatma Kurtulan'dan oluşturulan heyete Medya Savunma Alanlarında teslim edilmiştir.
Pkk sitesinden alıntıdır.

Karayılan dağlıca da 36 asker öldürüldü dedi TSK 12 asker şehit dedi.Karayılana mı inanalım şimdi. Devlet dolaylı yollarla askerlerin kurturalması için çaba sarf etmiş zaten.. Sana herşeyi açık açık havadis mi verecek .. Senin haber kaynakların hep iktidarı boş eleştirilerle yol alıyor. İddalar isbatlı sağlam kaynaklı mantık olsun bare onu dedi bunu dedi şu dedi ile işler yürümez. Sen bu haber den o kadar eminsin sanki yanınız da AKP irtibat kurmuş. Vatan için çok büyük hizmet verdin Teşekkürler.

HTML