akp yi savunanları neden banlamıyorsunuz da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gedizspor

New member
merhaba akp savunanlar banlanmıyor üstelik izmirde yaşayanlar müslüman degilmiş falan diyorlar adam banlanmıyor vatanı savunan akp nin hırsızlıklarını millete gösteren insanları banlıyorsunuz azeribaba nickli arkadşım kaç yıldır bu forumun üyesi buna çok üzüldüm demokrasiden bahsedilen ülkede demokrasi adına hiç bir şey yok insanları susturmakla hiç bir şey olmaz ne mutlu türküm diyene vatanı satanlar kahrolsun

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
Kızgınlığını seninle paylaşıyorum. Ama unutma ki burası bir paylaşım forumu ve farklı düşünen insanlar bağlanıyor. Haddini aşan yorumlarda Mod'larımız gerekeni yaparlar. Böyle basit yorumlara mantıklı yorumlar yazarak onları geri planda bırakmalıyız. Böyle yapmamız Akp yanlılarını ve Atatürk düşmanlarını banlanmaktan daha kötü bi durumda bırakacaktır. :goz:

LeaDerLyCa

New member
alakası yok .. kim forum kurallarına uymazsa .. yöneticilere karşı saygısızlık yaparsa .. küfür ederse reklam yaparsa o banlanır .. illa chp li banlancak yok dsp yok ben bu üyeyi seviyorum ben mhp liyi banlıyım gibi bi olay olmaz.. gereksiz bi konu olmush bana göre

Mephisto

R€B€L
azeribaba' Alıntı:
tek müslüman senmisin a.g insanı akp müslümanız diyor amerikalılara satıyor türkiyedeki fabrikaları siz müslüman degilsiniz fettullahın köpegisiniz

isterseniz forumdan atın beni ama böyle yazmamalıydı ne demek izmirde yaşayanlar müslüman degilmi tek senmi müslüman sın belli oluyor zaten müslümanlık ayagına milleti kandırıyorsunuz vatanı satıyorsunuz tayyip madem müslüman neden torununu türkiyede dogurtmadı ezan sesleriyle kulagına fısıldatmadı gitti amerikada dogurttu amerikan uşagı oldugu burdan belli benim tek inandıgım önce (ALLAH CC ) SONRA (HZ. MUHAMMED) SONRA (MUSTAFA KEMAL) GERİSİ sahtekar
zoruna mı gitti tabiki akp babayı alcak izmirde bir çuval kömüre kimse kanmaz izmirde
babayı alırlar izmiri zor alır izmire gavur derken düşünseydi o bunu gavur kendisidir vatanı satan adamdan ne beklersin utansın bence kendinden milleti kömürle altınla mı kandıracak akp izmirde akp
Bunun gibi kufur ve hakaret iceren kelimeler kullandıgından dolayı buyuk ihtimalle ban cezası almıs bulunmakta..
Forumda herkesın farklı fikri vardır, belki bende Akpyi sevmem ama oncelikle seviye ve kurallara uygunluk..

Hacker-22

Atam izindeyiz!
sana katılmıyorum kardeş aşırıya kaçan herkes banlanır ya süreli yada süresiz bu ne kadar dozunu kaçırdığına bağlı, zamanında bende banlandım süreli olarak

infatuate

İstirahatte
biz yöneticiler olarak herkese eşit dawranıoruz bu konuda da bütün smod arkadaşlarımın arkasında dururum ..

akpli chpli dtpli, kimin neyli olduğu bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren yaptıkları yorumların içeriğidir ..

eğer hakaret, küfür, aşağılama ws. gibi sözler sarfettiyse tabiki de babamızın oğlu da olsa hackhell sınırları içerisinde gereken cezayı alacaktır ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML