AKP Türkiye Cumhuriyetini APO nun masasina götürdü

defender80

New member
Bugünleride gördük ya yaziklar olsun bir torba kömüre vatanini satanlara, bi ton kömürde verseler vatan topragi kutsaldi, artik PKK ile masaya oturulma zemini yaratildi,zaten sayin basbakanin istedigide bu, bugün bush la tiyatro oyniycaklar o kadar.

Hakkari'de terör örgütü PKK tarafından kaçırılan 8 Türk askerinin serbest bırakılması için Kuzey Irak'ta bulunan Demokratik Toplum Partisi'nden 3 milletvekilli, Türkiye'ye "birer kahraman edasıyla" döndü.

Türk askerlerinin serbest bırakılması için PKK ile görüşmelerde bulunan DTP Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk, Siirt Milletvekili Osman Özçelik, Van Milletvekili Fatma Kurtulan, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı. DTP'li 3 milletvekili, "Serbest bırakılan askerlerin iyi niyet adımı olarak ele alınması gerektiğini düşünüyoruz." şeklinde konuştular.

Türk askerlerinin serbest bırakılarak Türkiye'ye gönderilmelerinin ardından askerlerin serbest bırakılması konusunda PKK ile görüşmelerde bulunan DTP Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk, Siirt Milletvekili Osman Özçelik, Van Milletvekili Fatma Kurtulan, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptı. Kuzey Irak tarafında bulunan Halil İbrahim Sınır Kapısı'nda bir süre bekletilen milletvekilleri, burada Peşmergeler tarafından sorgulandıktan sonra Türkiye'ye geçişleri izin verildi.

DTP Milletvekilleri, Habur'da kendilerini bekleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Milletvekilleri adına konuşan Van milletvekili Fatma Kurtulan, kaybolan askerlerin terör örgütü PKK'nın elinde olduğu anlaşıldığı günden itibaren parti olarak çeşitli girişimlerde bulunduklarını hatırlatarak, bu konuda üzerlerine düşen her türlü göreve hazır olduklarını ve ellerinden gelen her şeyi basın aracılığıyla paylaştıklarını söyledi.

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
saçma sapan şeyler yapmayın ya ne demek başbakanın istediği bu ağzından çıkanı önce beyninden süz sonra söyle lütfen. bunlar asılsız ve yalan haberler ortalığı karıştırmaya çalışma ...

Leke

Altın Üye
Konuyu çok güzel özetlemişsin .
Bunlar dtp'li vatan hainleriydi değil mi ?
Dur ben birşey sorayım .
Bu dtp'ye oy verenler ne oluyor ?
Bende gazeteleri okurken hemen hemen hepsi böyle başlıklar atmıştı .

Sizinle güzel bir yazı paylaşmaş istiyorum bu konuyla ilgili .
İçimizdeki kalleşleri vede vatan hainlerini anlatan güzel bir yazı .

4 Kasım 2007 Tarihli Rauf Tamer'in Yazısıdır .

[B]Gölge etmeyin[/B]

Rehin alınan 8 askerimizin, bugün-yarın serbest bırakılacağı öğrenildi. Belki de ben bu satırları yazarken, bırakılmışlardır bile.

Bu konuda hangi insanoğlu aracılık ederse etsin, kabulümüzdür ama DTP'li milletvekilleri hariç.

*

Önce çıkıp dediler ki, bizden böyle bir yardım istenirse seve seve yaparız.

Hayır, yapmayın.

Sizden gelecek yardım eksik olsun. Zaten böyle bir şey isteyen yok. Askerlerin aileleri belki istemişlerdir, onları anlayışla ve saygıyla karşılarız ama devleti size kim muhatap eder?

Çekilin oradan.

Gölge etmeyin.

*

Değil 8, isterse 108 asker olsun... sizin hatırınızla ya da kendinize vehmettiğiniz kudretle serbest bırakılmaktansa her Türk Askeri ölmeyi tercih eder...

Haa... eğer sizler PKK üzerinde etkiliyseniz, zaten öyle teröriste de terörist demem ben.

*

Haberler doğruysa, duyduk ki 3 milletvekiliniz Kuzey Irak'a gitmiş.

Ne zaman gitmiş?

Askerlerimizin serbest bırakılacağı kesinleştikten sonra.

Yâni, son dakika artistleri bunlar... Dönüp diyecekler ki:

- Biz kurtardık.

Allah korusun. Size borçlu kalmak kadar bir zûl var mı dünyada?

Çekilin oradan. Gölge etmeyin.

tedboy

New member
demek bu kadar düştük bu basit oyunlara gelebilecek kadar saf bir milletiz
hatta pkk yı meclisimize sokabilecek kadar aciz bir milletiz
ama birgün bizler bu olaylara dur diyeceğiz sağcısı solcusu birleşecek
tek yürek tek bilek olacağız
sabır arkadaşlar sabır

NeCcko

Altın Üye
Bunla akpartinin ne alakası var onu anlamadım, artık herşey akpartiden bilinir oldu.

Akparti dtpye tam tersi kötülük yapmıştır, eğer akparti olmasaydı o hainler daha cok milletvekili cıkaracaktı, ama akp nin o bolgelerdeki başarısı onların oy kaybına yol actı.

Diom ya her zaman küresel ısınmada akparti yüzünden oldu...

RuTH

Altın Üye
OsmanLı torunu oLan bizLerin düştüğü reziLLiğe bak !!!
Allah hepinizin beLasını versin onun bunun çocukLarı,
Size oy verip Yüce Türk MecLisine taşıyanLarın da Allah Bin Kere beLasını versin

ŞanLı Türk Ordusunun AskerLeri nerede...

T

Banned
Akp chp dtp ne var ne yoksa bu fotoğraflardan sonra
Hiçbir parti Şeref kelimesini kullanmasın

chpli arkadaşlar diyorki akpnin suçudur peki akp yanlış yaptıda cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sergilediğiniz tutumu siz neden sergileyemediniz Aklınız nerdeydi

Akplilerde diyorki dtpliler gitti biz ne yapalım bizle ne alakası var Hükümette oturan siz değilmisiniz Engelleme kuvveti kudreti sizin elinizde değilmiydi Madem beceremiyceksiniz ne işiniz var o koltuklarda

Dtpliler hiç bi şey demiyor sinsi sinsi Kahpeliklerine devam ediyor Milliyetçisi Komünisti sözde bu ülkeyi seven bütün siyasi partilerde izlemekle yetiniyor

Allah hepinizin hesabını bu dünyada bu halka sormayı nasip etsin

fare_07

**forum haşeresi**
ingilizlerle antlaşma masasına postalları ile giden,masaya yumrugunu vuran inönüyü özlüyorum =(

şanlı türk askerini görüyorsun işte.12 tane arkadaşı orda şehit olurken o 8 tane teroristlere teslim oldu.bence bir kurşun da kendi kafalarına sıksaydı
uzakdan davulun sesi hoş geliyo dimi arkadaşım...dur sana bi karikatür gösteriim senin gibiler için...

mustafa068

New member
şanlı türk askerini görüyorsun işte.12 tane arkadaşı orda şehit olurken o 8 tane teroristlere teslim oldu.bence bir kurşun da kendi kafalarına sıksaydı

esfanu

New member
Bela okuyan arkadaşlar,dunız kabul olursa PKK ile nasıl başedeceksiniz.?
İtlerin kendilerine durumdan vazife çıkarmaya çalıştığı,medyamızında raklamlarını yaptığı,afedersiniz ama seve seve değil s....s... teslim edilen askerlerin yanında 2 kare fotoğref çektirince meşru olacaklarını sananların bu osuruktan oyununa bile kıyamet koparanlar kimin ekmeğine yağ sürmüş olurlar acaba?
Hariçten gazel okumayın,devlet bilgisayar başında aklına geleni yazarak yönetilmiyor.

HTML