AKP Milletvekili Turhan Çömez'den: AKP'nin teslimiyetçiliği

sedapinar

New member
Turhan Çömez AKP Balıkesir Milletvekili. Irak ve Lübnan’da yaşanan siyonist vahşeti gözleriyle görmüş, yaşamış bir vekil. 22 Temmuz seçimlerinde adaylık başvurusu
yapmadı. Bu açıklamalarını mutlaka izleyin; AKP’nin gerçek yüzünü
bir de AKP Milletvekilinden dinleyin…
Video SP nin bir tv programında çekilmiş ama açıklamalar hepimizi ilgilendiriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4zcV1fHA1WE&eurl=http://www.akpgercegi.com/akp-milletvekili-turhan-comezin-aciklamalari-bagdata-ilk-bomba-dustugunde-parayi-isteriz-dediler/

Pessi

New member
Alın İşte Size AKP nin İçinden Birinin Ağızından AKP nin Gercek Yüzü. Bunada Yalan diyecekler çünkü Nato Kafa Nato Mermer ;)

yehovan

Banned
5 kilo prince, 1 kameralı telefona, 1000 konture, 350 milyona oyunu satanlar iyi dinlesin.
AKP'yi gönülden savunanlar insanlar şapkalarını öne koysun ve izlesinler.
Kötünün iyisi olarak nitelendiren kesimde dikkat kesilip dinlesin.

Hadi bakalım OYNAT UGURCUM.

Thorpedo

New member
daha oncede bole bı konu acılmıstı fakat bazı arkadaslar hala gerceklerı anlamamakta ya da anlamak istememekte ısrarcılar..

Elasis

New member
yehovan' Alıntı:
5 kilo prince, 1 kameralı telefona, 1000 konture, 350 milyona oyunu satanlar iyi dinlesin.
AKP'yi gönülden savunanlar insanlar şapkalarını öne koysun ve izlesinler.
Kötünün iyisi olarak nitelendiren kesimde dikkat kesilip dinlesin.

Hadi bakalım OYNAT UGURCUM.
Şu yukarda söylediklerinin nerde veriyolar söyle de biz alalım. Ayrıca bana 5 kilo prinç değil 2 kilo bulgur verdiler onun için bende AKP ye oy verdim.

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
arkadaslar son 2 yılımı akp nın yanlıs polıtakalrı ve özellestırme sayesınde belese gıden devlet mallarımız vede inanc hortumculugunu yaptıgını anlattık ama kımse ülkeyi umursamıyo baksanıza 2 kılo bulgur aldım dıyen var yahu bulgurla prıncle 25 millyonluk alısverıs cekı bıle ulkemızden daha degerlı hala gelmısse kusura bakmayın mıllet dıbın dıbıne batıyoruz hep bareber TAYIP ERDOGANIN DEDIGI GIBI UCACAGIZ------ama havalara degıl ucurumdan assagı :)

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Videoyu puaçamı yerken izliyordum az kalsın boğuluyordum gülmekten :)
%30 büyüyen ülkede işsizliğin buna yakın azalması gerektiğini söylüyor. Turhan çömezin akli dengesi bozuk olsa gerek akp disipline bile sevketmeyi uygun görmemiş. Ünlü düşünür halk kahramanı turhan çömez dış borç arttı diye kanal kanal dolaşıp reyting yapacağına dış borcun oranlarına göz atmış mı acaba? Klavuzu karga olana göre Türkiyenin dış borcu 213 milyar dolar değil, 400 milyar dolar. Dış borucn %51 özel sektöre ait yani devletin değil, %39 kamu sektörünün %9 merkez bankasının. Dış borçlanmada çoğu özel olan bankaların payı büyük. Devlet akp iktidara gelmeden önce %63 faiz ödeyerek borçlanıyordu şimdi %17.8 faizle borçlanıyor. Turhan çömeze göre ırak ve lübnan savaşını akp başlattı, bitirmek için hiç birşey yapmadı. Off valla sıkıldım yaa her akli dengesi bozuk olana tek tek açıklama mı yapacağız burda :)

sedapinar bende teşekkürümü isterim

sedapinar

New member
K£ĿWΪNAТǾЯ' Alıntı:
Videoyu puaçamı yerken izliyordum az kalsın boğuluyordum gülmekten :)
%30 büyüyen ülkede işsizliğin buna yakın azalması gerektiğini söylüyor. Turhan çömezin akli dengesi bozuk olsa gerek akp disipline bile sevketmeyi uygun görmemiş. Ünlü düşünür halk kahramanı turhan çömez dış borç arttı diye kanal kanal dolaşıp reyting yapacağına dış borcun oranlarına göz atmış mı acaba? Klavuzu karga olana göre Türkiyenin dış borcu 213 milyar dolar değil, 400 milyar dolar. Dış borucn %51 özel sektöre ait yani devletin değil, %39 kamu sektörünün %9 merkez bankasının. Dış borçlanmada çoğu özel olan bankaların payı büyük. Devlet akp iktidara gelmeden önce %63 faiz ödeyerek borçlanıyordu şimdi %17.8 faizle borçlanıyor. Turhan çömeze göre ırak ve lübnan savaşını akp başlattı, bitirmek için hiç birşey yapmadı. Off valla sıkıldım yaa her akli dengesi bozuk olana tek tek açıklama mı yapacağız burda :)

sedapinar bende teşekkürümü isterim
Benim akli dengemde herhangi bir bozukluk yok.Doğruları söylemek delilkse gurur duyarım.
Teşekküre gelince düşüncesi bana doğruda gelse yanlışda burda herkes bir emek veriyor ve ülkemizin sorunları için düşünüp kendince çözümler üretmeye çalışıyor.Bence bu hiç düşünmeyen,burnunun ucunu göremeyen ve umursamazlık içinde ömür tüketen kişilerden çok daha saygıdeğer .yani tüm mesajlar teşekkürü hakediyor.

yehovan

Banned
Elais' Alıntı:
Şu yukarda söylediklerinin nerde veriyolar söyle de biz alalım. Ayrıca bana 5 kilo prinç değil 2 kilo bulgur verdiler onun için bende AKP ye oy verdim.

AKP'nin gönüllü askerlerine vermiyorlarmış. Sen kendini çok erken teslim etmişsin bak. kontorleri telefonları prinçleri kaybetttin. Kömürde dahil .

Bazıları hala anlıyamamakta özel sektörün borcu devletinkinden daha tehlikelidir. 2002 krizinin en büyük nedenlerinden biridir. Özel sektörün kamuya ve dışarıya olan borcu.
Şimdi 2002 ki deki borcu kat kat fazlası var(Özel sektör) Eğer AKP nin dolar pompalaması darphaneden sürekli karşılıksız para basması sekteye uğrarsa kaçacak delik ararsınız !

Ama merak etmeyin nereye kaçarsanız kaçın en dar deliğe girmiş olsanız bile biz bulur çıkartırız yarattığınız ve pek savunduğunuz manzarıyı izletmek için.

HTML