akp mi Türkiye mi ? işte akp'nin Yolsuzlukları...

onurozcan

New member
Son kararınızı iyi verin akp mi Türkiye mi ? işte akp'nin Yolsuzlukları...

akp nin tesadüfler adı altındaki yolsuzlukları... lütfen 2 dk nızı ülkeniz ve geleceğiniz için ayırıp bu slaytı izleyin ve izletin....bu vatan
hepimizin ülkemizin geleceği için mail gruplarınıza bu slaytı iletin....

http://rapidshare.com/files/41904648/tesaduefler_zinciri_akp.pps

:hhsigara :hhsigara :hhsigara :hhsigara yaw ben :vur neden banlandım yaffff :biggrin :biggrin

suglee

New member
dostum paylaşımın için saol. elimden geldiği kadar çok kişiye dağıtacam bu slaytı.
umarım forumdaki üyelerde duyarsız kalmazlar bu konuya...

inconvenie

New member
Taraftarı oldugun siyasi partinin yolsuzluklarını rapide atmaya kalksak heralde yetmezdi serverdeki hafıza geçin bunları geçin daha gerçekci olacak şeyler yayınlayın ki millet desin evet ya gerçekten böle böleymiş gülüyorum size :)

dturkkan

New member
inconvenie' Alıntı:
Taraftarı oldugun siyasi partinin yolsuzluklarını rapide atmaya kalksak heralde yetmezdi serverdeki hafıza geçin bunları geçin daha gerçekci olacak şeyler yayınlayın ki millet desin evet ya gerçekten böle böleymiş gülüyorum size :)
kesinlikle katılıyorum.
+ sonsuz

suglee

New member
inconvenie' Alıntı:
yapmayın allah askına 1.3 mb bişey.. cocuk zaten bunu yayınlanıp banlanmıs. her tezin bi anti tezi vardır sizde bunu yapıyorsunuz:durdurun :durdurun

suglee

New member
inconvenie' Alıntı:
yapmayın allah askına 1.3 mb bişey.. cocuk zaten bunu yayınlanıp banlanmıs. her tezin bi anti tezi vardır sizde bunu yapıyorsunuz:durdurun :durdurun

KeRti

Forum Kertenkelesi
kimse bunu yayınladığı için banlanmaz emin olabilirsin.paylaşım için sağol.

HTML