AKP li Kardeşim Bunları Unutma Oy Verirken !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KenZap

New member
Tek Çare Önce Maneviyat Diyen Milli Görüş

Hadis;

Kim kötü ve çirkin bir iş görürse onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir.
Hz. Muhammed (sav)

Gєηco

Altın Üye
yahu bu denLi konuLarı nasıl alakaLandırıyorsunuz anLam veRemiyorum..
yani o bacımızın oRda bu denLi işkence göRmesi..
tecavüze uğRaması bunLarın hepsinin soRumLusu Tayyip gösteriLemez..
Tek müsLüman üLke bizmiyiz.. neden kimse sesini çıKaramadı çıKaramadık çünkü başka çaremiz yoktu..
çıKaramadık çünkü oRtada piyonLar çoktu çıkaramıyoduk çünkü bizi batakLığa itmek istiyorLardı
şimDi seçim zamanı geLmiş.. Ebu Greyb den çığLık diyorsun..

peki bunun demek YeRine Tayyip o zamanKi imKanLarLa ne yapabiLirdi yada ne yapSak daha iyi oLurdu düşünsene Amerkan Piçlerinin Allah birgün müstakını veRicek hiç şüphem yok.. Lakin lütfen bu denLi şeyLere kendimizi kandırMayaLım....

AKP Lİ DE DEĞİLİM...

KenZap

New member
Gєηco' Alıntı:
Tek müsLüman üLke bizmiyiz.. neden kimse sesini çıKaramadı çıKaramadık çünkü başka çaremiz yoktu..
çıKaramadık çünkü oRtada piyonLar çoktu çıkaramıyoduk çünkü bizi batakLığa itmek istiyorLardı

peki bunun demek YeRine Tayyip o zamanKi imKanLarLa ne yapabiLirdi yada ne yapSak daha iyi oLurdu düşünsene Amerkan Piçlerinin Allah birgün müstakını veRicek hiç şüphem yok.. Lakin lütfen bu denLi şeyLere kendimizi kandırMayaLım....

AKP Lİ DE DEĞİLİM...
ben bi tane daha konu açtım Akp Ölen 1 Milyon Iraklıdan Sorumludur (işte ispatı) diye
zahmet ette bi bak oraya neden sorumlu ayrıca bir müslüman gayri müslümler için ancak Allah iman nasip etsin diye dua edebilir...

dturkkan

New member
hakikaten pes doğrusu,
yani bu karikatürü kaleme alanda, bu konuyu açanda bu ayetle Akp bağdaştıranada pes doğrusu...
sanki arkadaşlar bu yeniymiş gibi davranıyorsunuz. Dünya da milyonlarca Müslüman ses çıkaramadı bu vahşete, hepsine göz yumuldu.
Bu da yetmezmiş gibi değişik açıklamalarla bu vahşedi yapanların icraatları meşru kılındı.
Dünya bu olaylar karşısında kör-sağır-dilsizi oynadı.
bunu nasıl oldu da Erdoğan la birleştirdiniz ilginç.
tüm Dünya sustu diyorum.
Saygılarımla...

Gєηco

Altın Üye
okumadığımı neRde biliyosun... ben akp yi sevmem oyda veRmem benim görüşüme aykırı ve yetersiz buluyorum..
bu anLaşma tayyipin zamanında oLmamış 45-50 yıl önceki bir konu
şimdi sen gelmişsin oLayı tüm sorumLusu AKP tayyip eRdoğan diyosun..
Seni inanıyomusun bu dediKlerine..

ya bak ben de tasnif etmiyorum Tayyipni bazı yaptıgı şeyLeri.. ama bir Adamı vurucakSan
doğru yeRinden vurucaksın.. yaRaLarsan veya karaLarsan o ona güç kazandırır şu anda hiç bir partiye güvenmiyorum ve oYda kullanmıycam..çünkü o kadar midew nuLandırıcıki bu seçim politikaları..

Allah Türk'ü Korusun baŞkada diyCem bişy yok bu konu hakkında sen yaz çiz kafana göre ama bu yazılarlada hiç bişyi değiştiremezsin..

KenZap

New member
orayı okuduktan sonra bunları yazıyorsan ve hala 45 - 50 yıllık mesele diorsan sana pes doğrusu herşey belgeleriyle açık orada adamlar övüne övüne anlatıyor yaptıklarını Amerikaya verdikleri destekleri sen 45-50 yıl diorsun daha nediyeyim bilmiyorum pes doğrusu

Gєηco

Altın Üye
KenZap' Alıntı:
orayı okuduktan sonra bunları yazıyorsan ve hala 45 - 50 yıllık mesele diorsan sana pes doğrusu herşey belgeleriyle açık orada adamlar övüne övüne anlatıyor yaptıklarını Amerikaya verdikleri destekleri sen 45-50 yıl diorsun daha nediyeyim bilmiyorum pes doğrusu
sen anLamak istediğin gibi anLa..
Sadece Tayyip Yardım etti değiLmi ondan öncekiLer sütten çıkmış ak Kaşık.. neyse bu benim görüşüm oda senin görüşün.. Saygı duyaRım..

ayhan535

New member
Tüm söylenenlerde haklısınız kabul edelim.Saadet veya Mhp veya Dp, chp ile koolisyon yaparakmı tüm sorunları halledecekler.Allah aşkına buna inanıyormusunuz.Arkadaşlar sunu unutmayın akp harici hiçbir parti tek başına iktidar olamayacağına göre, diğer seceneklerin tamamında koolisyon olacaktır.ve içinde chp olacaktır.onun yönettiği hükümettede neler olabileceğini tahmin etmek bile istemiyorum

dturkkan

New member
Gєηco' Alıntı:
sen anLamak istediğin gibi anLa..
Sadece Tayyip Yardım etti değiLmi ondan öncekiLer sütten çıkmış ak Kaşık.. neyse bu benim görüşüm oda senin görüşün.. Saygı duyaRım..
+1
bence de herkesin fikri kendine saygı duymak lazım.

KenZap

New member
Irakta binlerce kişiyi katleden Amerikan askerlerine dua eden ve destek olan bi zihniyete saygı duymak zorumda değilim Bu bir saf meselesi ya Hakkın safındasın yada Batılın ortası yok

dturkkan

New member
KenZap' Alıntı:
Irakta binlerce kişiyi katleden Amerikan askerlerine dua eden ve destek olan bi zihniyete saygı duymak zorumda değilim Bu bir saf meselesi ya Hakkın safındasın yada Batılın ortası yok
arkadaşım ister duy ister duyma o zaman.
kendi kendine panik halindesin. bir çaba düşmüş sana.
anlayamadığım sanki biz bu insanları daha önce denemedik. sanki bunların yönettiği ülkede yaşamadık.
sen neden bahsediyorsun. Sayın Erbakan döneminde ülke hiç bu kadar aşağılanmamıştır. Ülkenin dini sizin zamanınızda hiç bu kadar aşağılanmamıştır.
unutma ki şuanki bir çok yasağın altında Sayın Erbakanın imzası var.
ben demiyorum ama bunlar kötü bunlar rezil diye.
savunduğum tek şey. bu dünyada kurulan bir düzen var. bunu senin Genel Başkanında gelse değiştiremez Tayyip Erdoğanda gelse değiştiremez. ama herşeyin bir sırası ve sabrı var.
zaten başımıza ne geldiyse erbakanın sabırsızlığı yüzünden geldi.
herkesin oyu da başkanıda kendine.
saygılarımla...

KenZap

New member
inanmayan google da aynı sözü yada anahtar kelimeleri yazıp aratabilir ayrıca buda dturkkan kardeşimede bu cvp yeterli olur die düşünüyorum yorumunu kendisi yapsın iyi tatbik etsin

Hadis;

Kim kötü ve çirkin bir iş görürse onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir.
Hz. Muhammed (sav)

neb34

Banned
Gєηco' Alıntı:

AKP Lİ DE DEĞİLİM...
Genco kardes tabi ki tek müslüman ülke biz dgiliz.Diger müslümanlar da sorumludur.Ama Turk milleti asirlarca ümmeti Muhammed e bas olmustur.Bir yerde zulüm oldugunda oraya adalet götürmüstür.Bu yüzden ehli küfre karsi Islam aleminin kilici ve kalkani olmustur.O yüzden Islam aleminin lideridir.Düsün sen bir askersin düsman size hücum ettiginde komutan eger cesur degilse erler ne yaprsa yapsin ordunun morali bozulur mu bozulmaz mi?
Milletimiz ümmetin komutanidir ve erler de ona tabidir.Eger komutanda bozukluk varsa erler basarili olamazlar
Basin görevinde kalp mesul degildir.Sen siradan bir millet degilsin.Tabi ki herkes müslümanlara ve diger insanlara bir zulm oldugunda Osmanlinin adaletini arayacak.Bunu da Osmanlinin torunlarindan beklekmekten dogal ne var

dturkkan

New member
KenZap' Alıntı:
inanmayan google da aynı sözü yada anahtar kelimeleri yazıp aratabilir ayrıca buda dturkkan kardeşimede bu cvp yeterli olur die düşünüyorum yorumunu kendisi yapsın iyi tatbik etsin

Hadis;

Hz. Muhammed (sav)
arkadaşım sen beni yanlış anladın galiba. Hadise diyecek hiçbir sözüm yok.(amenna ve sadakna) Küfrün milleti tek ama tek olan küfrün milletine de tek bir vücud gibi hareket etmek lazım.
kalben bunlara ahım vardır. birçok şeyleri hala unutmadık.
ama namertin elinin altındayız. biranda olmuyor böyle şeyler. benim eleştirdiğim Sayın Erbakan da gelse buna müdahale edemez, Sayın Erdoğan da.
Sayın Erbakan'ın eleştirdiğim yönü iktidar oluca zannettiler ki herşeyi bir çırpıda düzeltebiliriz. En büyük hata burada yapıldı. Biranda Türkiye İslam Cumhuriyeti hayalleri kurulmaya başlandı ve sonrası da ard arda geldi.
ülkedeki derin kişiler olaya el attı.
Ama gönlümüz müslüman dini bütün insanların bu ülkeyi idare etmesinden yana.
sana bir itirafda bulunayım. daha düne kadar oyumu Chp veren bir insandım (Cahillik işte; kendimce). ama şimdi daha geniş bakabiliyorum.
inan şu saatten sonra Sayın Erbakan ve Kurmaylarının birşey yapacağını bilsem oyumun yönünü değiştiririm. Ama malesef bunun mümkünü yok. Şuan akıllıca hareket ettiğine inandığım Sayın Erdoğanı destekliyorum. İnsanların nabzına göre bazı şeyleri değiştirmeye çalışıyor. Herkes istediği eleştiriyi yapabilir. bana doğru ya da yanlış da diyebilirsiniz. ama ülkedeki bazı gerici kafaların değişmesi için şuan Akp den başka destekleyebileceğimiz kimse yok.
Bizibize bağlayan değerleri hatırlayana kadar böyle devam etmek lazım. şuan dinimizi bilerek ya da bilmeyerek insanımız ayaklar altına lamış durumda...
ne zaman ecdadımıza sahip çıkar dinimizide sırtlarsak başarı ardından gelecektir.
kırdıysam hakkını helal et.
selametle...

ChaMuR

Altın Üye
bir kişiyi karalamak içinde bir olayı bu şekilde lanse etmek doğru değildir..
sadece kötülemek amaçlı konular açarken bile lütfen mantıklı dayanaklarınız olsun..
kapadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML