AKP’li vekile canlı yayında yılın ayarı

l3adl3oy

New member
AKP’li vekile canlı yayında yılın ayarı

TV Net’te yayınlanan “2 Görüş” adlı programda AKP Milletvekili Mehmet Metiner, Esad’ın kimyasal gaz kullandığını iddia etti. Gürkan Hacır’ın verdiği yanıtlar üzerine Metiner sessizliğe büründü… AKP’li Mehmet Metiner, Gürkan Hacır ile birlikte sunduğu programda kimyasal silah yalanlarını yineleyince Gürkan Hacır tepki gösterdi. Bunun üzerine Metiner, Hacır’a Baası’ın temsilcisi derken, Hacır ise “Amerikan uşağı, İsrail uşağı olacağıma Baas’ın temsilcisi olmayı tercih ederim” dedi. Tartışmanın sonunda Metiner sessizliğe gömüldü.

video

αqqα уєкяυ

New member
Halk ayarı vermedikten sonra bi önemi yok. Gerçi bunlarda utanma olsa zaten şimdiye kadar bırakır giderlerdi .

taraplili

New member
αqqα уєкяυ;1970113057 said:
Halk ayarı vermedikten sonra bi önemi yok. Gerçi bunlarda utanma olsa zaten şimdiye kadar bırakır giderlerdi .
ne çektin be chp ve zihniyeti hep muhalefet hep muhalefet..yapmıyacanda napacaaaan mecbuuuuurrr. Allah akıl fikir versin.ne bu kin ne bu nefret .onlarada oy veren biziz ya
sen gibi bende vergi veriyorum çalışıyorum
bu sözlerinden sen utan utanmaymış asıl siz utanın be bunca yıl muhalefet muhalefet bıkmadinız...halk size tek başına iktidar vermiyor nedenmi siz kendi içinizde bir olamadınız .olamayacak sınız da çünkü içiniz kaynıyor Allah islah etsin

αqqα уєкяυ

New member
ne çektin be chp ve zihniyeti hep muhalefet hep muhalefet..yapmıyacanda napacaaaan mecbuuuuurrr. Allah akıl fikir versin.ne bu kin ne bu nefret .onlarada oy veren biziz ya
sen gibi bende vergi veriyorum çalışıyorum
bu sözlerinden sen utan utanmaymış asıl siz utanın be bunca yıl muhalefet muhalefet bıkmadinız...halk size tek başına iktidar vermiyor nedenmi siz kendi içinizde bir olamadınız .olamayacak sınız da çünkü içiniz kaynıyor Allah islah etsin
Halk dediğin 67 ilde başbakana karşı protestolarını devam ettiren 3-5 çapulcu mu ? Halklısn halk istemiyor. :)