Akil insanlar projesini destekliyor musunuz ?

Akil insanlar projesini destekliyor musunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    53

1001Design

330i ///M3 Design
Hain bebek katili ile yapılan görüşmelerle başlayan, âkıl insanlar projesiyle devam eden, adına `çözüm süreci` ya da `barış süreci` denilen bu süreci destekliyor musunuz?

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Elbette desteklemıyorum. Akilmişş hahhaha : D Bunlar neye göre kime göre akil ? yani şımdı koskoca meclıste akil adam yok yokmu demek bu anlamadı ben : D

αqqα уєкяυ

New member
bu akillilar ampül şakşakçılarını tamamiyle teröristin kucağına oturttuğunda yandım anam diye bağaracaklar Kafası dönmeyen aslan misali.. Artık gidip pkkya üye olurlar suç olmaktanda çıktı nasılsa. Valla artık hayata türke değil pkkya güzel. Bu ampüllerin sayesinde.

oceanborn

New member
Dün pkk için üç beş çapulcu tabiri kullanılırken ortalığı ayağa kaldıranlar, bugün türkiye türklerini yok sayacak, onlara şer odağı çapulcular diyecek kadar gaflet içindedirler. Hiç kimse milliyetinden ötürü diğerinden üstün tutulamaz. Çünkü doğarken bunu kendi belirlemez. Lakin ezilen halk ajitasyonu ile pozitif ayrımcılık amaçlanırsa buna dur diyen refleks de engellenemez kusura bakmayın

peltek25

New member
Apo yakalanip getirildiginde asilsin diye yirtinmayanlar,baris gelecek diye yirtmadik yerlerini birakmadilar her taraflari yol gecen hani oldu !!!.

love_bout

New member
Türk milleline karşı bir oluşumu desteklememiz beklenemez tabiki ayrıca Anadolu halkı bu adamlara her yerde cevabını veriyorlar açın Kayseri toplantısını izleyin Nevşehir toplantısını izleyin görün.

yavuz_28

New member
Birileri terörü hala ister gibi sanki galibami desemmmi demesemmi,terör biterse ülke kalkinir diye korkanlarmi var acaba ? yahu milletin cocuklari ölüyor siz hic parti baskanlarinin cocuklarinin yada akrabalarinin teröre sehit verdigini duydunuzmu yoooo. almanya dahi bu ülkeyi terörre destek vererek bölmeye calisti kanitlarida var birakin safsatayi akil insan deyince Birileri profösör bekliyor herhalde halkin arasindan secilen sanatcilar yada baskalari,,, illaki dekan olacak hali yokya halkin halini halktan olan anlar ..vatan millet sakarya diye diye bu hale geldi bu ülke .onlar partilerindeki secimleri düsünürler nasil kimi karalayalimda oy alalim propagandasi yaparlar.önemli olan terörün bitmesi fabrikalar kurulsun insanlar ülkeye kazandirilsin önemli olan bu terörden kim kazanmiski bu dünyada .asil önemli olan bu insanlari teröre sürükleyenleri bulup cezalandirmak. kimse kuyrugu acimasa isirmaz kimseyi arkadaslar .ilk önce sakin olmayi ögrenecegiz ve görecegiz neler olacagini selamlar .kimse korkmasin ülke yerinde duruyor kimsenin cantasina koyup götürdügü yok . sakin sakin sakin ..sabir eden dervis muradina ermis ..savas sloganlari atmak kolay ama o mermilere karsi durmak zor . onun adida arkasindan gelen ölüm sesizligidir

oceanborn

New member
geçicen o işleri..kürtler ve bdp pkk yı dışlayabilir mi? asla..bağrına basar ..pkk terör örgütü mü? ben demiyorum dünya öyle diyor..her istediğimizi silahla yaptırmak işi yasal mı? hayır illegal..ee madem hala ne diyorsun sen arkadaşım? vatan millet sakaryayala ne alakası var? pkk dan soyutlanan suça karışmamış kürt siyasileri ile oturup konuşuşabilirsin. dağdaki veya kodesteki ile değil..seçilen vekiller daha mı az akil bu şarkıcılardan?

αqqα уєкяυ

New member
Bu adamların gerçekten barış için uğraştıklarını düşünsem desteğimi esirgemem. Ama aralarında o kadar çok türk düşmanı bi o kdarda pkkya yakın isimler var ki , zaten baştan bi güvensizlik var. Ayrıca Bu çözüm sürecinde hala apoyla yapılan pazarlık halka söylenmedi. Gerçekten ne vaadedildi. Yıllardır süren bu terör pkk açısından dava haline gelmiş ancak birden bire barış havaları estirdiler. Üzerine bu TC ibarelerinin kaldırılması da çok manidar. Adam gibi çıkıp halka söylemeliler neyin karşılığında bıraktırıldı bu silahlar.

aktassa

New member
Neye göre akil, kime göre akil?
Vatandaş olarak ben mi seçtim? Hayır? Hangi özelliklerinden dolayı seçildiler? Biliyoruz. eee. Başka lafa ne gerek

ottomanese

New member
S.a... İnşallah Bu devletin milletin 1 kuruşuna 1nanometrekare toprağına hakkımıza hukukumuza göz koyan Ne kadar parti - milletvekili varsa, ve hakkımızı yiyorlarsa Allah ımda onları mahveder. Önceden en çok güvendiğimiz ordumuzun yüksek mertebeleri hapse atılıp, Öcalan ve arkadaşları arkadaşça AKP ile muabbet kuruyorsa???? CHP ile MHP Atatürk te birleşip Akp ve PKK yı darmadağan etme vakti gelmiştir.

Cαη

New member
Meclisteki adamları millet seçiyorsa, akil adam da millettir. Atatürk olsa idi akil insanlarımız Türk milletinin ta kendisidir derdi eminim.

Terörü Kadir İnanır,Hülya Koçyiğit vs de bitiremez. TÜRK Milleti bitirir.

frhtdlgc

New member
ya şöyle bişey var bu projenin esas amacı imralıdaki orospu çocuğu ve tayfasının aklanması konusunda milleti manüpile etmek ki bu konuda da başarılı oluyolar malasef..