Ak parti kapanırsa ne Olur?

aK PARTİ kPANIRSA nE OLUR?

• Kullanılan toplam oy
    60

haburta

New member
Arkadaşlar böyle bu anket verildimi bilmiyorum ama baktım böyle anket yok
Sorumuz İse:
Ak parti kapanırsa ne olur?

Hacker-22

Atam izindeyiz!
anket göremiyorum bi anket yapabilirmisin kardeş?

bence türkiye'de büyük bir çalkantı olur

haburta

New member
Arkadaşlar bu arada ankette sizin düşünceleriniz olmaya bilir siz buraya yazabilirsiniz Düşüncelerinizi...

alish

вυяαq αℓι&#1
Yeni Bir İsimLe Devam EderLer.. OLacağı Bu.

mfe41

M|F|E~41
AKP GİDER BAŞKA PARTİ GELİR DÜŞÜNCELERİ FİKİRLERİ DEĞİŞTİRMEZ PARTİYİ KAPATMAK...

<<< EROSS >>>

New member
böyle her kafadan ayrı bi ses çıkacağı için kaos ortamı oluşur ve korkarım bu uzun sürer.ALLAH sonumuzu hayretsin..

dataxi

New member
arkadaşlar bu kapatılma davası hiç hoş değil şahsen neden derseniz ilk defa bir hükmet tek başıan mecliste söz sahibi oldu ilk defa bunuda engelliyorlar neden se bazı paşalar kalkına madı tabi ve onların bir yerleri sıkıştı ve yusuf yusuf sesleri çıkınca böyle bir olaya başvurdular soruyorum size hangi hükimet şuana kadar doları ve euro bu seviyeye getirdi...bi özal devrinde türkiye bu şekdie kalkındı bide tayip zmanında doğrumu yanlış mı gerçi fazla siyaset bilgim yok ama benim zilenimim bu dıştan gördüğüm artık gerisi ise kalmış yorumlara açığım eğer eksik biliyor isem bilgilendiririseniz sevinirim şahsen hata memnun olurum seviglerle dataxi...

.forum.

New member
Bir Şey Olmaz Canım Alt Tarafı Ne Olacak

* 2 İleri 3 Geri Misali Türkiye Ekonomik Yönden Hukuksal Yönden Geriye Gider

* Dünyada Bir İlke İmza Atarız % 50 oy Almış Partiyi Kapatarak

* Dolar Euro Değer kazanır Birileri Ekonomi Sarsılır Bu işten İyi Rant Sağlar

* Yabancı Sermaye Dışarı Kaçar

* AB Üyesi Ülkeler Bize Güler Kendi Kendilerine Şöyle Düşünürler.

Biz Bunları Almamak İçin Baheneler Uyduruyorduk !!!! Bunlar Bu kafayla 50 Sene AB ' ye

Giremezler Bunca Zaman Boşuna Bahane Bulmak İçin Uğraşmışız Derler

* Zaten İtibar Diye Birşey Kalmaz Daha Düne Kadar Bokumuza Muhtaç Olanların İtibarı Artar

* Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir Sözü Yalan Olur

Anlıyacağınız Hiç Bir Şey Olmaz Biz Neler Gördük

NE DE OLSA BURASI TÜRKİYE MİNAREYİ ÇALN KILIFI HAZIRLAR

MAJESTE

Kadim Dost
kapanırsa satılmamış birkaç yeri kurtarırız trt ye bile göz dikdi adiler bende akp ye oy vermiştim ama bu kadar ş....... çıkacaklarını bilemezdik ama olan gene bize olacak

HTML