akşam sefası konusu:)S.T derleme;)

kelimeler

New member
**Yıllar yılı süren enteresan okul hayatlarımızdan elde ettiğimiz anti-kullanılası bilgilerin harmanı: ewet belki de harmanı..**
hoca:EE şimdi problem şu "ahmetin 1500 lirası war mehmetin 2000lirası war;ahmet parasının yarısı ile elma,diğer yarısının üçte biri ile kalem alıyor.kalanı ise mehmete werior ...buna göre ahmet we mehmetin son durumları nedir?ewet ercan?..

ercan:walla tabi ahmet zamanında parayı indirmiş yatırımını yapmış,mehmet desen keza aynı şekilde ..millet parayı bulmuş problemlere konu oluo .biz 8 senedir lisede maymun gibi oynuoruz.bu arada sonuç ahmet "0" mehmet "2500"dür ayrı konu..hayır o diil yaş oldu 24 bi olayımız yok.ahmetin mehmetin çetelesini tutuoruz iyi mi?ii diil tabi..!?

selahattin:lan şaban la lessiye bak lessii haaa!!
şaban:he lan resmen lessi haa..
köpek:ulan her pardesülüyü kolombo,her kepçe kulağa mıstır spak dien bu anlayış yansın bitsin ama yaa!..ben collie cinsi bir köpeğim adım da tanka kardeşim .. zaten kaybolmuşum ewi bulamıorum..

**tiyatrosewer istemi bey we onun kayakafası ***
nihal:yani mürsel otobüste tekerlek üstü tyatroda "kaya kafa arkası" yer bulmada 1 numarasın ha!sahneyi zerre görmüyorum şuraya bak beton gibi!!!!....

mürsel:......nihaaall reca ederim adam duyacak yawaş ama ya:ter:

istemi bey(kayakafa):duydum ulan Allahuteala kulak wermiş duydum ..bi 40 dakka sabredeyim de antraktta oymağınızı s**cem sizin ,merak etmein:mad:
**tarkan ile kurt**
KURT:......ondan sonra aslan da demiş ki "kurt tarkanın yalakası oğlum"demiş.."dötünün dibinden ayrılmıor"demiş...ta*ş*k oğlanı oğlum o kurt diolarmış abi...çok mütessirim abi..:(

TARKAN:.....ımmm..mmmmm dedikodu bitmez ki kardeşim ..kim demiş kim?isim wer oğlum bana isim wer ..kim demiş onlar seni kıskandıklarından öle oluo olum...?

**soru yağmurcuu reynmen murat we tilbe,korkunç ikili**
murat:N'Oluo kızım yaa iyice huylandırdın ama ha!..kimden öğrendin böyle ateşli sewişmeyi?kimdeennnn...?

tilbe:cenkteenn,yüceldeenn,buraktaann,enderdeennn,ismaildeenn!!..onu bırak da peki sen yatakta mal gibi durup ,öküz soruları srmaı nerden öğrendin!!he canım?:Sopa
**merwesel we sewgilisi**
merwesel:biliomusuunn emree bazan bir hemcinsime dokunmaktan şiirsel bi tat alıcaamı düşünüorum!bi kadınla yatmak istiorum yaa!

emre:ne ki şimdi bu:eek: ona bakarsan beni küçükken inşaata götürüp düzmüşlerdi ! nasıl?..şiirsel mi?:mad: allahım yaa..
**ajanlar için türlü icatların yapıldığı labaratuwar**
prof: selam bond.. işte bu son icadım "ipli jeton" sana çok faydalı olacağına inanıorum,misal şimdi jetonu attın diyelimm...

bond:yaa.. hadi abicim ama ya ..hadi abicim ama ya!!!! biz adamdan acaba şimdi ne buldu die merakla beklioruz ,yaptığına bak abimin yaa:eek: hani abicim silah dolma kalemler ,sustalıya dönüşen çakmaklar.....ooo iice oyuna wermişşsin kendini yaa:mad:
..bu kadar...

HTML