airties rt-205 hizmet programı sorunu

Adawolfa

New member
Beyler, airties hizmet programı bir türlü modemi bulup bağlanamıyor.Önceden 5 10 saniye içinde küt diye bağlanırdı...Şimdi saatlerce beklesemde bağlanmıyor.Ne yapmam gerek?İşletim sistemim vista,virus programım eset smart security 4.0.437
Şimdiden teşekkürler..

Adawolfa

New member
teşekkür ederim ama dediğini yaptığım halde başarılı olamadım,yine saatlerce arayıp duruyo :S

cz5

New member
ilk önce modemin sayfasına gidecen ordan kullanıcı adını şifreni yazcan ayarlarını yapacan koblosuz bağlantına şifre atıyacan sonrasında modemi normal pc ye bağlıycan

tam olarak sorunu yaz ben sana yardım edim çözemeyeceğiz sorun yok

Adawolfa

New member
Tam olarak sorunum;önceden kütür kütür modemi bulan airties hizmet programı,artık bulamıyor...6 kere arattırdım yine bulamadı(laptop ağa bağlı durumdayken)..programı sayısız kere silip yükledim yine olmadı:..

http://192.168.2.1/ modemin anasayfasınada bazen giriyor bazen yükleniyor diye bekletiyo :S

cz5

New member
sen kablosuz olarakmı bağlanmak istiyorsun

kablolu bağlanınca sorun varmı bazen wires le bağlanın ca benimde sorun oluyor

modemi görüyotum bağlan diyorum ama bağlanmıyor şu şekilde aşıyorum

ağ ve paylaşım merkezine açıyor> özellikler >tanıla diyor ve tekrar bağlanıyorum

Adawolfa

New member
Evet kablosuz bağlanmak istiyorum.Kabloluda denedim yine bulamadı :S

dedigin gibi tanıla yaptım,windows otomatik olarak giderilemeyen bir sorun buldu diyor

VaGaBoNdSe

New member
Selam,

bilgisayarim sag tik yönet/sistem araclari/aygit yöneticisi/ag bagdastiricilari/ ---- buradaki wireless ethernet kartin üzerine gel sag tik yap kaldir de bilgisayari restart et acildiginda ethernet'i bulup yükleyecek ondan sonra tekrar modem'ini arattirmayi denermisin.

kolay gelsin.

HTML