Ailen mi,Yoksa Sevgilin mi???

samdem

New member

Senin çoookk sevdiğin biri var,birliktesiniz ve çookk mutlusunuz,aradanda uzunca bi süre geçmiş...ailelerle tanıştırmanın vakti geldi dediniz ve sevgilinizle ailenizi tanıştırdınız ancak aileniz sevdiğinizi hiç mi hiç sevmedi...onunla kesinlikle birlikte olamazsın evlenemezsin dedi...ama sen çok sevdiğini söledin...bizi ilgilendirmez ve YA O YA BİZ dediler...böle kötü bi durumda sen olsan naparsın,kimi seçersin???:eek:

Grave_Worm

Banned
ailemi seçerim tabi ki.. Çünkü cennet annenin ayakları altındadır bu bir..
Ailem olmasaydı ben olmazdım bu ikii.
Türk Töresinde büyüklerin ve ataların yeri ayrıdır. Saygı çok önemlidir. Bazıları için olmasa bile benim için bu çok önemli bu üç.

Gєηco

Altın Üye
zor bi durum eğer sewiorsam
aileme kabul ettirmeye çalışırdım
etmezlersede
Kızla ewlenirim :p

terteren

Altın Üye
tabiki ailemi tercih ederim kız konusunda biraz daha ısrar ederim ama baktım olmuyo ailem önceliklidir her zaman her yerde ;)

ifrit

RuHaNi WaRliK
esini iyi secmek cok onemli, is o noktaya geldiyse dogru kisi oldugundan eminimdir zaten

birlikte yaslanacagim insan olmasini istiyorsam sewgilimi secerim, n.s.a da aile fertlerin bir bir ahirete goc ederken, sen iki yasli olarak esinle beraber bas basa kalir, hayatinin son demlerini beraber yasarsin

birde, ewet cennet annelerin ayaklari altinda fakat ewlendigim kiside anne olacak...

εگмεя

Fuzuli Üye
kesinLiqLe aiLem.. sevgiLi tabiqi bulunulur. Ama aile birtanedir.. :goz:

T

Banned
Grave_Worm' Alıntı:
ailemi seçerim tabi ki.. Çünkü cennet annenin ayakları altındadır bu bir..
Ailem olmasaydı ben olmazdım bu ikii.
Türk Töresinde büyüklerin ve ataların yeri ayrıdır. Saygı çok önemlidir. Bazıları için olmasa bile benim için bu çok önemli bu üç.

aynen bu yazanlar benim düşüncelerimdir eline sağlık CENNET ANALARIN AYKLARININ ALTINDADIR

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bana onla evlenemezsın mevlenemzsın diyemezler zaten.

Dediklerini farzedersek ailemi ne kadar cok sevıyorsamda aşık oldugum kişinin yanında olurum.
Beni bu sebep yüzünden istemeyecek aileyi bende istemem nokta

KaranLık

"KaranLık"
ailemin değerini ve ehemniyetini sevdiğim kişiye tercih edemem...ama iş oraya kadar gelirse kabul ettirmek için her yola başvururum...olmadıysa anneme daha iyisini bulması için talimat veririrm...:D

gamshe_Lee

New member
zor bi tercih ama zaten ewlenip aileden ayrılcagımız için sewgilimi tercih ederdim benim begendiğim kişiyi ailemde begenir zaten ama işte buna değecek insan nerdeeeeeee :eek: :cool:

εگмεя

Fuzuli Üye
KaranLık' Alıntı:
.olmadıysa anneme daha iyisini bulması için talimat veririrm...:D
ahaha :) şaka bir yana aiLenin yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı...

sonuçta ikiside canından can oLmamışmı

KaranLık

"KaranLık"
εگмεя' Alıntı:
ahaha :) şaka bir yana aiLenin yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı...

sonuçta ikiside canından can oLmamışmı

yav belki daha iyisni bulur:D:D nie öle diyon hayat bu...Annem Benim BuLur EveALLah..:D

:hhman:

osiris_cemo

New member
Öncelik ailemde tabiiki ama onları kesin ikna ederdim buna eminim bana hayır diyemezler :D

[me|2wi$]

H & M
ailem istemiyosa bi bildiği wardır..eğer çoq sewiyosam ısrar ederim ama yine olmaz diyolarsa onlara karşı boynum kıldan ince kim olursa olsun kaçıp bi erkeğin peşinden gidiceq halim yoq heralde = P

HTML