.: ahmetcan & eurasia'dan HackHeLL'a veda :.

ahmetcan

New member
Reaction score
0
Arkadaşlar biz de bir veda başlığı düşünüyoduk ama dersler o kadar hızlı başladı ki ancak mendo nun başlığını görünce aklımıza geldi. Hepimizin de bildiği gibi sistem değişti ve biz son sınıf olduğumuz için üzerimize çok büyük bir yük bindi. 1 sene içerisinde onlarca konuyu yetiştirmemiz lazım. Yani işin özü; bırakın internete girmeyi, 1 haftada üst üste 2 saat oyun oynayacak vaktimiz yok. İkimiz de elimizden geldiğince paylaşım yapmaya çalıştık ve yapılan paylaşımlara da gerekli ilgiyi gösterdik sanıyorum. HackHeLL ailesine herşey için teşekkürler. Hedeflerimiz benim için İzmir 9 Eylül Tıp, eurasia için Ankara'da inşaat mühendisliği okumak ve bunu da siz ve sizin gibi sevenlerimizin dualarıyla başarıcaz inşallah görüşmek dileğiyle hoşçakalın :)

Ahmet herşeyi açıklamış. Allaha emanet olun. İnşallah haziran ayında alnımızın akıyla sizlerle yeniden birlikte olacağız.

Hoşçakalın.

GüLe GüLe Arkadaşlar işallah İstediğinizi Elde Edersiniz..!
Allaha Emanet Olun..!
Bye Bye..!

İkinizi de çok severim.Allah zihin açıklığı versin başarılar.ne zaman neye ihtiyacınız olursa msn im açık size...

Hayatiniz boyu tum guzeLLikLer sizin oLsun.. BasariLar... ;)

ikinizde kardesim gibisiniz.. ikinizede başarılar dilerim şimdiden.. ne zaman gelirseniz size kapımz herzaman acık.. Allah yolunuzu acık etsin kardeslerim...

hayırlısı olsun arkadaşlar o kadar kasmayın kendinizi siz düzenli olduktan sonra yapılmayacak şey yoktur size başarılar bir yıl sonra aramızda sizi de ünv görmek dileğiyle
ahmet izmire beklerim kardeşim:)

allaha emanet ol ahmetcan inşallah hedeflediğin yerleri kazanırsın yolun açık Olsun

Hadi hepinize başarılar arkadaşlar kazanıp gelin buraya :)

ikinizde inşallah iyi bi yere gelirsiniz ne diyelim yolunuz açık olsun :) tekrar beklerizz :D

hayat boyu başarılar.hedefinize ulaşmanız dileğiyle....

bende seneye öss'ye giricem ama öss düşünmüyorum hedefim bile yok genede size kolay gelsin

ya bende sınava giricem bide staj görüyom ama abi hh den ayrılamıyom bağımlılıkı yaptı
şu yukarda bazı alışkanlıklar zararsızdır diyoya o misal:D

bu arada bende meslek icabı 9 Eylüle gitmek istiyom işallah kazanırız sizede sınavda başarılar..!

biraz moral vereyim size..olm bosuna calısmayın sizden adam olmas..sınava falanda girmenize gerek yok sonuc belli kasmayın yani..olm ahmetcan hele senin varya o bölüm seni bitirir benden söylemesei..neyse yeter bu kadar..ömrünüz uzun kazancınız bol olsun.. aman ha süttünüzü icmeyi unutmayın..

ahh şu öss yokmu..hatırlıyorum bizde sene başı böyle sıkacaz diye hayal ederdik ama nedense bi türlü düşündügümüz gibi kendimizi kasmazdık....neyse arkadaşlar başarılar diliyorum çok b*ktan bi stresi vardır öss nin.....hele bu sene bambaşkadır...

neyse siz elinizden geleni yaptıktan sonra gerisi boştur..herşey olacagına varır

evrenbesiktas' Alıntı:
bırakın bu ayakları dünyayı siz mi kurtaracaksınız bu yaşlarınız bidaha gelmez ;) iyi plan yaparsanız herşeye zaman kalır mesela yemeği bilg masasında yiyebilirsiniz :D
puahaha.daha 3.günden başladım soruları çözmeye yawf.arada bir geliorum zaten.bu haftadan itibaren hiç gelmicem orasıda belli.ilk 1 ay öküz gibi dersler war.evren sizin zmndakiyle şimdiki zmn arasında dağlar kadar fark war.herşey değişti.siz rahattınız ama biz......Allah yardımcımız olsun.
ahmet ve yusuf rakibiniz ve kardeşiniz olarak size başarılar diliyorum.inş 3'ümüzde istediğimiz bölümleri kazanırız

Geri