Ahmet Türk'ten Baykal'a bölücülük suçlaması

LaNgHaWiL

New member
Ahmet Türk'ten Baykal'a bölücülük suçlaması

Eski DTP Genel Başkanı ve Mardin bağımsız milletvekili adayı Ahmet Türk, CHP lideri Deniz Baykal'ı bölücülük yapmakla suçladı. Baykal'ın "Bağımsızlar bölücülerin arka bahçesidir.

AK Parti de bunlarla nikâh kıymak için hazır." sözleriyle kendilerini hedef gösterdiğini kaydeden Türk, şu görüşü dile getirdi:
"Herkes şunu çok iyi biliyor, bütün dünya görüyor. Bahçelievler katliamını gerçekleştiren, devrimcileri öldüren demokratlara yönelik kesimlerle nikâh kıydınız. Baykal sözde sosyal demokrat parti adına konuşurken yanında kim vardı? Eski MHP'li Yaşar Okuyan vardı. Baykal konuşmalarında demokrasi ve özgürlükçü söylemlerinden vazgeçmiş. Bugün milliyetçi duygulara hitap ederek, Kürtleri hedef gösteriyor. Kürtlerin özgürce yaşama mücadelelerini hazmetmeyecek kadar kin dolu bir konuşma yapıyor. Baykal!.. Biz kimse ile nişanlı değiliz, kimse ile nikâh kıymıyoruz. Biz halkımızla nişanlıyız. Biz demokrasi ile nişanlıyız."

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
"Türk tarafı ateşkesi bozdu" diyen ....ler Türkiye Büyük Meclisine girmeye çalışıyorlar!
işte demokrasi işte Ahmet Türk(?!?)

NeCcko

Altın Üye
Her ne kadar baykali sevmesemde bole heriflerin baykal hakkında söyledigi söyleyecegi hiçbirşeye itibar etmem

Leke

Altın Üye
Uhahahaha . gülüyorum geçiyorum .
Bu '' Türk '' soyadaını alan adam bölücülerin komutanlarından biridir .
Neden onun böyle saçma açıklamalarına itibar edeyimki .
Herkes kimin ne mal olduğunu biliyor .

ASİ-ASLAN

New member
ahmet türk haddini bayağı aşmış. baykal söylemlerinde çok haklı. onlar pkk nın ta kendisi. bunun ötesi varmı daha. benim düşüncem eğer ki meclise 30-35 dtp li girerse herhangi bi partiyle birleşebilirler. ve bu parti şuan için akp görünüyor. çünkü akp çok oy kaybettiğinin farkında.bu dtp liler onlar için bi kurtuluş olabilir.

sanal54

New member
ASİ-ASLAN' Alıntı:
ahmet türk haddini bayağı aşmış. baykal söylemlerinde çok haklı. onlar pkk nın ta kendisi. bunun ötesi varmı daha. benim düşüncem eğer ki meclise 30-35 dtp li girerse herhangi bi partiyle birleşebilirler. ve bu parti şuan için akp görünüyor. çünkü akp çok oy kaybettiğinin farkında.bu dtp liler onlar için bi kurtuluş olabilir.
sen yanılıyorsun arkadaş DTP lilerle en iyi anlaşacak kişi Deniz baykaldır. çünkü deniz baykal Bu adamların eski arkadaşıdır. 1990 yılında SHP zamanında başta deniz baykal olmak üzere şu anki CHp liler in bir kıs mı bu adamlarla el ele kol kola meclise girmedi mi.Uzun süre aynı sıralarda oturmadı. bu adamları ozaman ülkenin başına bela eden deniz baykal değil miyidi. ozamnlar SHP nin genel sekreteriydi. biklip bilmeden işkembdeb sallamyın

Not:sana verdiğim teşekkürü yalnışlıkla verdim geri alıyorum

HTML