Adult Yabancı Resim Bölümü Konu Sınırı Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Drakkar

New member
Ben daha cok forumunuzun Adult bölümünü ziyaret eden yeni bir üyenizim. Yabancı resim bölümünüzde sanırım günlük konu açma sınırı 2. Bunun nedenini çok merak ettim. Elimde 20 bin den fazla resimden oluşan bir arşivim var. Bunları paylaşmak isterim, ma günde 2 konu sınırı ile bu sanırım ömrümün son demlerinde bu amacıma ulaşırım :) Bu arada açtığım konuların ve paylaştığım resimlerin kalitesi diğer üyelerin beğenisini kazandığı düşüncesindeyim. Çünkü 8 mesaja 90 teşekkür oldukça iyi bir oran olsa gerek sanırım.
Resim bölümü günlük konu sayısı artırılırsa daha cok sayıda kaliteli resmi paylaşacağımı sanıyorum.
İyi çalışmalar

RuTH

Altın Üye
Konu sınırLamasını kaLdırırsak ortaLık pazar yerine döner
Hergün konu açmak zorunda değiLsin, açtığın konuya günceLLeme yapabiLirsin.

muratbjk

New member
konu sınırlaması olması iyi yoksa günde bir üye onlarca konu açar, foruma da ağır gelir bu, ayrıca konu sınırlaması artarsa kalitede azalır az olsun öz olsun

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
elındekı resımlerın werılmedıgı ne malum
hemı forum olarak genellıkle gunluk 2 yada 3konu ıle sınırlıyız bıldıgım bızbıle bırlesık konular weya dıger gune sakladıgımız konular oluor paylasımcı olmak ıyıdır,ama bunu zamana yaymak daha ıyı deılmı kalıcı olmak amacı ıle;)

Leke

Altın Üye
Sen konuyu güncel tut bence . Herkes 10 tane konu açsa .
Düşünemiyorum bölümü .

Drakkar

New member
FoFeR' Alıntı:
Konu sınırLamasını kaLdırırsak ortaLık pazar yerine döner
Hergün konu açmak zorunda değiLsin, açtığın konuya günceLLeme yapabiLirsin.

Bilgi için teşekkürler, güncellemeyle ilgili son bir soru, valla son soru:) Eski mesajlara yapılan güncellemeler konu sınırının dışındamı.

RuTH

Altın Üye
yaptığın günceLLemeLer konu sınırLamasının dışındadır.
istediğin kadar günceLLeme yapabiLirsin...

PRotype

Game Spider
ALpMontana' Alıntı:
elındekı resımlerın werılmedıgı ne malum
hemı forum olarak genellıkle gunluk 2 yada 3konu ıle sınırlıyız bıldıgım bızbıle bırlesık konular weya dıger gune sakladıgımız konular oluor paylasımcı olmak ıyıdır,ama bunu zamana yaymak daha ıyı deılmı kalıcı olmak amacı ıle;)
Benim bölümümde konu sınırlaması yok çünkü orada benden başka doqru dürüst konu açan yok :durdurun :durdurun

bencede çiftlik olur sınır kaldırılırsa sen arsıvın baya bır genısmıs valla helal olsun usta 10 sende yayınlarsın burda:D

Moderatör
Moderatör
ßir mesajda 80 den fazLa resim verebiLirsin limiti artırdık.. 2 konu oLması hem mod açısından rahat oluyor hemde bölümü ziyaret eden üyelerimiz tarafından.. umarım açıkLama yeterLidir uzatmaya gerek görmüyorum.. cLosed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML