Adult şifreler bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-bull

New member
MErhaba arkadaşlar aslında bu kararı vermek çok zor oldu.Senelerdir kendi sitem için emek verdim.Ama sonunda kendi sitemide kapattım.Adult şifreler bölümünde mod olmak zamanımı geçirmek.Hackhell üyelerinin şifre isteklerini karsılamak istiyorum.Verdiğim ve vereceğim şifreler asla alıntı deildir.Tamamen kendi kırdıgım şifrelerdir.Zaten yeterince crack ve exploit bilgim vardır.Umarım kabul edilir.Sağolun

x-bull

New member
Arkadaşım kuralları okudum.Kendimi övmek için söylemiyorum.Crack ve exploitte ustayım.Hemen hemen kıramayacagım site yok.3 yıldır kendi sitem vardı.ama ortağımla sorunlarım oldu kapattık.Ben burda zevk için zaman geçirmek için takılmak istiyorum.Yok diosanız siz bilirsiniz.Yani dalga geçmenize gerek yok.Ben bilgimi becerimi bu sitede kullanmak istedim.

Neyse genede sağolun

gentleman_

New member
1. Moderatörlük için öncelikle başvuruda bulunduğunuz bölüm içinde paylaşımlarınızla ve yardımlarınızla diğer üyelerin takdirini ve beğenisini kazanmanız gerekmektedir.. (Kesinlikle basvurunuzda eğer görev verilirse şukadar arşivim var şukadarını paylaşırım,bölüme şunları şunları eklerim gibi saçma msjlar yazmayın... Şunu asla unutmayın hiçbirzaman bişeyler vermeden bişeyleri alamazsınız... )

Tunyukuk

New member
Var bir iş bugece Adultta :saskin

x-bull

New member
Ya ben sizi anlamıyorum.İllaki mod olacam die bi kaide yok Ben 30 yasındayım. Mod admin sevdalısıda deilim o konulara doydum.Böyle takılmak daha güzel benim için.Sizden yetki istememin tek sebebi üyelere şifreleri verirken isteklerde pm atamıyorum onun içindi. sorun değil yani mod olmak benim için

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Süper Moderatör
Ya ben sizi anlamıyorum.İllaki mod olacam die bi kaide yok Ben 30 yasındayım. Mod admin sevdalısıda deilim o konulara doydum.Böyle takılmak daha güzel benim için.Sizden yetki istememin tek sebebi üyelere şifreleri verirken isteklerde pm atamıyorum onun içindi. sorun değil yani mod olmak benim için
50 msj ı gectiğinde pm atabilirsin ;)

x-bull

New member
ok cehennem zebanisi 50 mesajı geçince atarım :)

1 ayLıq Rapid Hesap 100 Kntr
iLetişim İçin TıkLa demişsin

Ben sana rapidi ekmek su gibi kırıp vereyim istersen :)

ChaMuR

Altın Üye
paylaşımlarınızla üyelerin takdirini kazandıktan sonra tekrar açın bu konuyu..
şu an için çok erken..
konuyu kapatıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML