Adult Şifreler Bölümüne A.Mod Adayıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratbjk

New member
Uzun zamandır adult şifreler bölümünde paylaşımlar yapıyorum artık kendimce A.Modluk için zamanın geldiğini düşünüyorum.

Sizlerdeden (+) veya (-) oylarınızı bekliyorum erken derseniz beklemeye razıyım.

Not:Adult şifreler bölümü hariç hiçbiyerde konum yoktur lütfen ordaki paylaşımlarıma göre değerlendiriniz.Teşekkürler...

Açtığım konulara burdan bakabilirsiniz:

http://www.hackhell.com/search.php?searchid=2219542

REDFOX

New member
uzun zamandır bölümde mükemmel paylaşımlar yapan bi arkadaş. Murat bu bölümü gerçekten hakediyor benim oyum +++++++++

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
hakettiğini düşünyorum

+1903

ARAMA da Toplam 258 Sayfa bulundu :)

hayırlı olsun

bi de şu msni kullansan çok daha güzel olucak ;)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
hergün test ediyorum sağlam paylaşımların var
tüm mesajların oraya ve hergün güncelliyorsun tesekkurler.

+1

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
334 Mesajına 3.247 Kere Teşekkür Edildi

yeterlı bır acıklamadır benım ıcın yınede formalıte ıcabı yorumları bekleyelım =)

rolling

New member
Umarım olursun.Bu bölümü senden fazla hakeden de yok zaten.Gerek verdiğin harika şifreler le gerekse paylaşım yapan arkadaşlara desteğinle çok iyi işler yaptın.Bölümde de en az 6-7 saat online durumdasın.Şimdiden tebrikler....

terteren

Altın Üye
yeni görevin hayırlı olsun

Moderatör
Moderatör
Murat Ve rolling iyi götürüyor orayi.. AduLt $ifreLer böLümü $u an Forumun en aktif en çok kayıtLı uye gören böLümü..Bazen onLineLeri 100'ü biLe aşıyor.. REDFOX her zaman aktif oLamıyor.. Günün Her Saati Muratı orda görmek mümkün..Murat o böLüm için biçiLmiş Kaftan.. rolling biraz daha piştikten sonra yanına a.mod olarak yerLeştiriLebiLir;) oyum +1 BaşarıLar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML