aDuLt ßöLümü hakkınDa ßir Önerİ

StrikeMan

New member
Deşifrenin yaptıgı haberdeki gibi başka kanal yada programlarda hackhell'i böyle kullanarak sırf izleyicileri cogalsın reyting yapsın diye program hazırlayabilir buna önerim aDult bölümüne herkes giremesin sadeCe belirli bir teşekkür sayısına uLaşanlar girsin örneğin 200 tşk 'ü olanlar aDult ßölümüne rahatCa girip cıkaßilsin..(ßu tşk değilde msj sayısına bağlıda olabilir yada rütbesine..)
y€tkiLiLer ßu konu !Le !LGiLenirSe iyi cOk iyi oLaCak..​

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yetkililer Bu Olayi Zaten Bi Karara Baglayaaktir Biraz Sabirli Olalim

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya bu tşk sayısı işini uygulamak zor çünkü etraf sömürücü kaynıor tşk butonunun ısırmadığını öğretemedik hala

bi ara mesaj sayısı sınırlamasını düşünüldü ama o zamnda forum kirliliği hat safada yer alacak bence böle devam etsin başkalarının işlerini bize mal edenler UTANSIN!!!

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
eger tesekkurle olacaksa bu olay adam onune gelene tesekkur eder onune kim gelirse oraya girmek icin.

biraz daha bekleyelim arkadalar bi cozum yolu illaki bulacaktır

altay27

New member
Eğer belirli bir teşekkür veya mesaj sayısı gibi bir sınırlama getirilirse bu kez belirlenen sayıdaki mesal yada teşekkür sayısına ulaşıp, sayı tamamlamak için saçma sapan mesajlar ve bir kişi tarafından kayıt yapılmış değişik kullanıcı veya anlaşmalı kullanıcılar tarafından mesaj ve teşekkür oluşturulur. Böylece forum mesaj ve teşekkür kirliliğinden dolayı çekilmez hale gelir. Ayrıca bazı arkadaşlar teşekkür alamamaktan şikayetçi bunun sebeplerinden biri, çoğu paylaşımın rapidshare üzerinden yapılması ve download sınırlamasından dolayı faydalanan kişilerin az olduğunu düşünüyorum. Çoğu kişi sadece linklere bakıp geçiyor. Bir de sadece teşekkür almak için paylaşımda bulunanları anlamıyorum. Forum teşekkür almak için değil karşılıklı paylaşım için, sanıyorum.

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Yine adult Tartışması....!!!

HTML