adslde yeni indirimli kampanya

murateryig

New member
KampanyalarTTNet'ten İndirim Kampanyası
TTNet'ten İndirim Kampanyası
Yeni yılda internete; hızlı, kesintisiz ve güvenli biçimde TTNet ADSL ile girin!

TTNet’ in sizler için sunduğu cazip koşullarla 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren TTNet ADSL’e 24 ay abone olan herkes, birbirinden avantajlı indirimler kazanıyor. Üstelik modeminiz de bizden. Hızlı olun, yeni yıla özel bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Tarife Paketi Mevcut Tarife (YTL) İndirimli Tarife (YTL)

Modemsiz Ücretsiz Kablolu Modem ile Ücretsiz Kablosuz Modem ile
1024 Kbps 4GB 29 18,99 YTL
x 4 ay 18,99 YTL
x 3 ay 18,99 YTL
x 2 ay
1024 Kbps 6GB 39 24,99 YTL
x 4 ay 24,99 YTL
x 3 ay 24,99 YTL
x 2 ay
2048 Kbps 6GB 49 31,99 YTL
x 4 ay 31,99 YTL
x 3 ay 31,99 YTL
x 2 ay
1024 Kbps Limitsiz 49 31,99 YTL
x 4 ay 31,99 YTL
x 3 ay 31,99 YTL
x 2 ay
2048 Kbps Limitsiz 69 44,99 YTL
x 4 ay 44,99 YTL
x 3 ay 44,99 YTL
x 2 ay
4096 Kbps Limitsiz 89 57,99 YTL
x 4 ay 57,99 YTL
x 3 ay 57,99 YTL
x 2 ay

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Kablosuz:1 port Ethernet ADSL2+ kablosuz modemler:

Airties RT–205
Pikatel Airmax
Kablolu: 1 port ethernet, 1 port USB ADS2+ destekli kablolu combo modemler:

• Airties RT–103
• Airties RT–102
• Zyxel P660RU
• Pikatel Combomax

Kampanya tüm ADSL tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan, yeni abone olacak kurumsal ve bireysel ADSL müşterileri yararlanabilecektir. Bir defaya mahsus alınan 29 YTL bağlantı ücretini dilerseniz ayda 3 YTL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Kampanya kapsamında satış noktalarımızda mevcut modemlerden herhangi biri müşterilerimize hediye edilecektir. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Detaylı bilgiye kampanya başvuru noktalarından ve 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'nden ulaşabilirsiniz.

Hemen Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri veya TTNet Çözüm Ortaklarının (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, PTT, Sentim, Smile, Spintek, Vestel) bayilerine uğrayın, evinize, iş yerinize ADSL bağlatın.

Size en yakın ADSL satış noktasını öğrenmek için tıklayın !

Kampanya ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın !

http://www.ttnet.net.tr/149.aspx

Moderatör
Moderatör
aboneLiği devam edenLer ne oLacak onLarın başı keLmi..65 ytL veriyorum 2048'e 4096 57 ytL yeni aboneLere ne i$ ya saçmaLık..

Fatih Hoca

Banned
Gerçek bi fiyasko, tam bi şerefsizlik, milletin hakkı yeniyor kesinlikle.

murateryig

New member
bişey demeye gerek yok arkadaşım herzamankı gibi telekazıııııııık demekki başımız kel ne diyelım

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
klasik bir tt hareketi daha

Gizli Özne

New member
la ben böyle saçmalık görmedim
sürekli yenilere indirimler
mevcut abonelere hiç bi şey yok

her ay sonunda aboneliği iptal ettirip diğer ay başlayınca yeniden abone olmak lazım
ancak böyle yararlanabiliriz indirimlerden

bent

New member
Bu telekomun varya alıp yarısına kadar su dolu bi şişeye koyacaksın sallayacaksın; suyun altında kalanları ben si..... üstünde kalanları ise bütün hackhell forumu kayıtlı kullanıcıları ve misafirleri... gerisini artık onlar düşünsün bu kadar şerefsizlik olmaz canım....

1sc0rp!tX

Altın Üye
War ya Telekoma kafam değil ELim kolum bacağım Girsin

e.delgado

New member
Bana telekom demeyin...Bizim burada en ufacık bir sorunu bir haftada yapabildiler...1 HAFTA butun mahalle netsiz kaldı...Zaten fiyatlarıda ucuk kafalarına gore birşeyler yapıyorlar :durdurun :hhsigara

iSpiK

Kadim Dost
kapatıp yenıden mı actıralım yanı bu ne... adam benım 2 katı fazla hızla kullanıcak we ben daha fazla para werıcem

VAVRULU

Banned
Bu telekomun varya alıp yarısına kadar su dolu bi şişeye koyacaksın sallayacaksın; suyun altında kalanları ben si..... üstünde kalanları ise bütün hackhell forumu kayıtlı kullanıcıları ve misafirleri... gerisini artık onlar düşünsün bu kadar şerefsizlik olmaz canım....
ahuahuahua bu lafa koparım hacı nerden türettin :W:W

HTML