ADSL genel bir sorun mu var yoksa sadece bende mi ?

tuixxa

New member
selam arkadaşlar. iki üç haftayı geçti ve hala bir düzelme olmadı. bağlantı yavaş değil ama çok sık kesiliyor. bu da hiçbir şey indirememe neden oluyor. 7 partlık şeyin daha birincisini indiremedim ve 4 kez denedim. az önce 5.kez de %52 deyken internet kesilince en sonunda ölçtüm kaç dakikada kesildiğini. tam 10 dakika. 10 dakikacık. 10 dakikada bir internet gidiyor.

modemi kapayıp açınca geliyor hatta beklersem bazen kendisi de düzeliyor 2 3 dk ya. ama böyle bir şey olmaz 100 mblık şeyi 3 kere indirmiş gibi oldum ama daha indiremedim. 5 keredir %40 50 civarında internet gidiyor. download ile alakalı bir durum değil online oyun oynarken veya interneti hiç kullanmazken bile aynı durum söz konusu. sadece internette gezinirken de aynı şey oluyor yani kullanımla alakalı bir sorun değil. herhangi bir fikri olan :vur çok sıkıldım bu işten 3 haftadır

tuixxa

New member
aramadım ama sağda solda birileri de sıkıntılıydı diye bi buraya yazayım dedim. çünkü orayı eskiden arıyordum ama eskiden başka bir sorunum vardı. internet hiç gelmiyordu yada çok yavaştı ve onu da düzeltiyorlardı ama bu başka bir şey. şimdi internetin 8e katlanması söz konusu diye acaba bizimkiler biraz aksıyor olabilir mi çalışma sırasında ? belki ondandır

icemen

New member
büyük ihitmalle bağlantıdan kaynaklanıyo bence istersen bi ara düzeltirler belki bölgesel bişey de olabilir.

tuixxa

New member
saol dostum bu arada aklıma bir şey daha geldi bizim ev telefonu da bozuk acaba onunla bir alakalı olabilir mi ? yani belki tamir etmeye çalışılırken gidip geliyor olabilir mi?

sırf bunun yüzünden tek link oyunlara bakmaya başladım yaw:durdurun

HTML