Adsl 8 Saat Siniri Die Bişey Varmi??

KaDeS1907

New member
Arkadaşlar Sınırlı ADSL Kullanıyorum.. Ben Sadece 4gb download sınırı var diye biliodum ama arkadaşım saat sınırı da var dedi.. gerçekten var mı böyle bişey?

Kusara Bakmayın 150 Altı Kişilerin Mesaj Yazması Yasak Ama Acil Bişey Olmasa Yazmadım

delacuesta

New member
tamamen efsane baya eskiden duymuştum
böyle bir uygulama kesinlikle olmadı için rahat olsun
olsa olsa eskiden günde 8 saat internette kalırsan 30 günde ortalama kotan dolar şeklinde bir matematiğin işi bu...

KaDeS1907

New member
Usta Ole Değil 8 =240 Saat Aylık Olarak Bu Sureyi Nasıl Kullanırsan Kullan Mı Oluyor Yoksa 240 Saatide Geçebiliyon Mu?

delacuesta

New member
şu an adsl de saat kısıtlaması yok için rahat olsun açık ve net

4 gb kotan var ister bi günde harca ister bir ayda sana kalmış bir şey bu sınırı geçersende ek ücret e tabii yani anlayacağın saat bazından bir sınır yok bu kadar...

Sallamon

New member
kardeş günde 8 saat nette olursan kotann dolar gibi bi mantıktı eksiden yani 240 saati geçmek geçmemek deil sen kotayi geçme yeter istediğin kadar takılabilirsin eskiden derlerdi öle efsaneee o iş artık anlıcan :) kotalı kullanıyodum netimi pc i kapamıyodum hiç kotayıda çok fazla geçmiyodum ama simdi sınırsız aldımmm istediğimi yapıyorum :D

özeti kotayı geçme yeter öle günde 8 saat o bu gibi sınırlama yok .

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
kardeş en iyisi sen limitsize geç rahatlarsın hem saat sorunu kalmaz hemde kota derdi :D

µ.CastieL

New member
hocam durum şu gunde sekiz saat dıyolar öyle bı sınırlama war ama modemi kapa ac sorun halloluyo ki zaten ttnet gunde 2-3 defa netten dusuruyo senı :S sorun olmaz yanı

Sallamon

New member
hocam durum şu gunde sekiz saat dıyolar öyle bı sınırlama war ama modemi kapa ac sorun halloluyo ki zaten ttnet gunde 2-3 defa netten dusuruyo senı :S sorun olmaz yanı

öle bi sınırlama yok eskiden ilk adsl cıktıgında günde 8 saat girerseniz kotanız dolar gibi bi muhabbet vardı okadar yanlış yönlendirme yapmaa modemi kapa aç modemini bozdurcan adamın :):):)

kardeş sitede takıl resimlere çok bakarsan kota tavan yapar söliyim :D:D:D eheuehue

KaDeS1907

New member
öle bi sınırlama yok eskiden ilk adsl cıktıgında günde 8 saat girerseniz kotanız dolar gibi bi muhabbet vardı okadar yanlış yönlendirme yapmaa modemi kapa aç modemini bozdurcan adamın :):):)

kardeş sitede takıl resimlere çok bakarsan kota tavan yapar söliyim :D:D:D eheuehue

ibre sonu gordu valla

chearleade

New member
Hurafe onlar hacı inanma kotayı doldurmak için bana tek başına bi 8 saat yeterde artar bile download olayına dikkat et video paylaşım sitelerinde fazla gezme ( Çakaaaal annadın sen onu :p ) bişicik olmas :D

jenas

New member
Amma geyik olmuş yaa:D.. herkes birşeyler sallıyo bari ben düzelteyim..8 saat olayı türk telekomun

interneti özümseyemeyen bazı eski kafa fakat potansiyel müşteri adayları (yani bu kişiler büyüklerimiz

oluyo) için bulduğu pratik kota kullanma kriterleri oluyor..Bunlar tamamen yaklaşık değerlerdir. Örneğin 3

gb kotayla: Ayda 80 mp3 , 4 divx film, 8 oyun indirilebilir 8 saat sörf yapılabilir vs vs gibi..Bu bilgi kotalı

adsl ilk çıktığında telekomun resmi sitesinde vardı..yani efsane değil gerçektir..8 saatin espriside internette

gezindiğiniz ve internet tarayıcınızı her açtığınızda küçükde olsa bir download olayının oluşması ve bunun

mevcut kotanızdan düşmesiyle hesaplanmış tahmini bir değerdir..

Kotadan bu kadar korkmana gerek yok çok fazla film müzik benzeri indirmemen lazım ayrıca youtube

pikniktube vs siteler fazla download yapmana neden olur tavsiye etmem..

KaDeS1907

New member
Amma geyik olmuş yaa:D.. herkes birşeyler sallıyo bari ben düzelteyim..8 saat olayı türk telekomun

interneti özümseyemeyen bazı eski kafa fakat potansiyel müşteri adayları (yani bu kişiler büyüklerimiz

oluyo) için bulduğu pratik kota kullanma kriterleri oluyor..Bunlar tamamen yaklaşık değerlerdir. Örneğin 3

gb kotayla: Ayda 80 mp3 , 4 divx film, 8 oyun indirilebilir 8 saat sörf yapılabilir vs vs gibi..Bu bilgi kotalı

adsl ilk çıktığında telekomun resmi sitesinde vardı..yani efsane değil gerçektir..8 saatin espriside internette

gezindiğiniz ve internet tarayıcınızı her açtığınızda küçükde olsa bir download olayının oluşması ve bunun

mevcut kotanızdan düşmesiyle hesaplanmış tahmini bir değerdir..

Kotadan bu kadar korkmana gerek yok çok fazla film müzik benzeri indirmemen lazım ayrıca youtube

pikniktube vs siteler fazla download yapmana neden olur tavsiye etmem..

ayni bilader 8 saat bişey yok

ayni o kadar uzun yazmısınki bişey anlamadım

HTML