Adolf hitler (.....)

fare_07

**forum haşeresi**
valla kim n derse desin ben bu adamı çok seviyorum herkesi kavgamı okumasını tavsiye ederim yalnız bu fotoların hepsi bende var wallpaper türünde varsa arkadaslar mutlaka istiyorum

Cansiz

New member
tmam fare bulursam söz ama neyini sevion bunun yaw sen!!!:(

feTBoy

New member
yaa arkada$lar o kadar da zeki ßi insan değiL.. eger o kadar zeki ßi insan olsaydı kendini daha farklı yönlerde geli$tirirdi.. sadece fırsatçı ve $ansı olan ßi insan.. eger hayat hikayesini okuyan varsa asker oLması ve askeri hayatta yükselmesi tamamiyle $ans ve fırsatçılık ßa$ka ßi$ey değil..

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Ya Felaket Akıllı YAda Çok Deli....

'Pulse

New member
ulugbey' Alıntı:
zeki ve şerefsiz insan modeli hitler.
şerefsizlik yapılan insanlarında şuan ne yaptığını görüoruz..

ulugbey

New member
[QUOTE='Pulse]şerefsizlik yapılan insanlarında şuan ne yaptığını görüoruz..[/QUOTE]
eh dogru o zaman iki tarafta şerefsiz :)

Cansiz

New member
Tartışma yapmayalım arkadaşlar ama iki resim yayınladık sadece!!
Kimse zeki olmadığını iddia edemez!!

önemle duyrulur

arkadaşım şu an bizim için kürtler ne kadar başbelasıysa 20.yy'ın ilk yarısında da yahudiler ve slavlar germen toplumu için başbelasıydı

1925li yıllarda almanlar 1.nci dünya savaşının ekonomik sıkıntılarını yaşarken kendi toprakları içindeki yahudiler tam bir lüks içinde yaşıyordu ve germen imparatorluğunun batıdaki kanadı olan avusturya o derece slavlaşmıştı ki o günkü avusturya içinde almanca işitilmez olmuştu aynen bugün güneydoğuda kimseyle türkçe konuşamamanız gibi

avrupa içinde karakteristik ırsi özelliklerini en nadide şekilde korumuş olan germenler slavlar ve yahudilerle evlilikler kurunca ırsi özelliklerini kaybetmeye başladı.aynen bugünkü fransada zencilerin aşırı şekilde çoğaldığı gibi

bunlara bide sosyolojik boyutta max weber ve karl marxın karşıt teoremlerinin çatışması eklenince rusya ve komünizm de hitlerin yegane düşmanı olmuş oldu

ve şu anda ikinci dünya savaşı sonucu bozulan dengeler asla düzelmedi ve düzelmeyecek

kendinize bir sorun bakalım acaba ikinci dünya savaşını hitler almanyası kazansaydı bugün dünya nasıl olurdu diye

cevapları ben söylüyorum

1.israil ortadoğuda bu kadar sorun çıkartamazdı çünkü muhtemelen israil devletini kuracak yahudi kalmayacaktı

2.rusya sscb adı altında asya kıtasında bu derece büyük bir devlet olamayacaktı ve tam 12 tane türk devleti asla rus hakimiyetine girmeyecekti

3.fransa kuzey afrikadaki fas,cezayir gibi gibi müslüman ülkeleri sömüremeyecekti

4.almanya şu ana kadar hiçbir şekilde türk veya müslüman bir devletle savaşmamıştır eğer 2. dünya savaşını naziler kazansaydı türkiye cumhuriyeti almanyanın doğal müttefiki olacaktı.germenler ile olan ittifakımız taaaa başbuğ attila devrine kadar uzanır.roma seferine çıkan attilaya germenlerden başka hiçbir barbar kavim yardım etmemiştir

ayrıca pek çok kişinin o faşist katil dediği hitlerin ordusunda 2. dünya savaşı süresince türkler de savaşmıştır

işte kanıtları

resimdeki asker 2. dünya savaşında sivastopolda nazi ordusu altında ruslara karşı savaşmış bir mehmetçiktir

burdan buyrun ruslara karşı taarruza geçecek olan atalarımızı sivastopolda kudüs müftüsü hacı emin huseyni selamlıyor

nazi ordusundaki müslüman askerler sadece türkler değildi işte buyurun bu resimdekiler balkanları sırplara dar eden boşnak kardeşlerimize ait

beğenelim veya beğenmeyelim onlardan bazıları bizim atalarımızdı

Birlik mensupları standart SS üniforması giyerlerdi; fes takan Boşnak SS'ler gibi özel bir giysileri yoktu. Sadece üzerinde "Tanrı Bizimledir" yazan rozet ve “SS kol bağı” takarlardı.

ismleri ise "Osttürkischer Waffenverband der SS" idi

Heil "Osttürkischer Waffenverband der SS"

'Pulse

New member
einsatzkommando, dostum bizi bilgilendirdiğin için saol,

ayrıca 1. dünya savaşında almanların bizim le savaştığında ve çanakkalede onların subaylarının bizim başımızda bulunduğunu ve tabyalardaki topların alman topları old. unutmayınız,

bide 2. dünya savaşında hitler tüm avrupa yı alıp bulgaristan sınırına dayanmıştır ancak dikkat ederseniz Türk toprağına girmemiş akisine rusları işgal etmiştir..

HTML