adiniz.com BEDAVA Hemen tıkla

buggi

New member
Arkadaşlar Bu http://www.ezyrewards.com/?id=235716 Linkte bedavaya .com alan adı veriyorlar İzlemeniz gereken tek yol üye olmak. Üye olduktan sonra mailinize bir link geliyor daha sonra 2 gün içerisinde seçtiğiniz Domain mail hesabınıza geliyor herşeyi ile süper bir sistem 10 dolar vermekten iyidir SÖMÜRÜN:victory

adamant_67

New member
sadece bu kadar yazdığın için teşekkür ediyorum yoksa kimse .com uzantılı bir siteyi bedava ya vermezz... eğer gercekten bi site yapmak isteyenler varsa bedava-sitem.com girin oyle güzel bir site açıyorsunuzki html java kodlarıda var sitenize mp3 video ekleyebilirsinizde deneyin bana inanacaksınız teşekkürler....

||ѕ¢σяριση||

ѕєα υя¢нιη
:durdurun Sitede anladığım kadarıyla arkadaşlarını üye ederek ve sana gelen reklamları okuyarak ödüller kazanıyorsun... Verilen ödüllerden biri de domain ama süresini belirleyemedim... :durdurun

yokkim

New member
buggi arkadaşımız biraz uyanıklık yapıyor.
yukarıdaki adreste kendisinin affiliate numarası var bu linkten giderek üye olanlar bu arkadaşımıza birşeyler kazandıracak.
sitenin verdiği şey 4 tane hediye arkadalarını üye yap domain, amazon çeki veya eğer avrupada veya amerikada isen ipod veya psp kazan.
eğer buradan domain kazanırsanız süresi dolduğunda veya herhangibi bir işlem yapmaya kalktığınızda kredi kartınızı sömürürler söylemedi demeyin.
eğer sistemi illaki deneyeyim diyorsanız referans sız adresten giriniz. ?id=XXXX olmadan

HTML