A'dan Z'ye altyazi arşivim ...

armanius

New member

Elimde bulunan tüm altyazı arşivimi paylaşıma sunuyorum. Toplam 22.157 MB. Umarım ihtiyacı olan arkadaşlar vardır buyrun güle güle kullanın. Maksat paylaşım, sömürücü olmayalım ve bir teşekkürü çok görmeyelim... :)

LİNK :http://rapidshare.de/files/14991629/divxaltyaz_.rar.html

HeLL GuaRd

New member
Dl'dim dostum baya iiymiş arşivin.Bide "The O.C." için tr alt yazı varmı/yani sende varmı/veya bulabilirmisin.

The O.C. devlet sorunu oldu benim için forumun her köşesine yazar oldum :D

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
arkadasım adını doğru dürüst yazsanda bızde yardımcı olamaya calıssak

Hell

Başarıda bir sanattır.
gerçekten a dan z ye dedikleri bu oluyr demekki :=)

sağol arkadaşım :)

goldmunt

New member
Sevgili armanius, alt yazi dosyalarini nasil yukleyebilirim? Cunku hicbir alt yazi dosyasini acip, yukleyemiyorum. simdiden tesekkurler.

P_JAY

New member
eywallah kardeşim....

thor76

New member
kardeş inşallah aradığım fimin(nostradamus) altyazısı vardır da binlerce kez teşekkür ederim.:)

betho

New member
Payalşım için teşekkür ederiz arşivin büyüdükçe güncelle bence çok faydalı olur kanaaatindeyim.............

alperensev

New member
hocam çok ama çok teşekkürler, daha indirmedim ama bunu yapman çok hoş bişey. devamı ve yeni vizyon filmleri bulursan yayınlarsan çok mutlu olurum. başarılar

hocam çok ama çok teşekkürler, daha indirmedim ama bunu yapman çok hoş bişey. devamı ve yeni vizyon filmleri bulursan yayınlarsan çok mutlu olurum. başarılar

10-ur

New member
armanius' Alıntı:

Elimde bulunan tüm altyazı arşivimi paylaşıma sunuyorum. Toplam 22.157 MB. Umarım ihtiyacı olan arkadaşlar vardır buyrun güle güle kullanın. Maksat paylaşım, sömürücü olmayalım ve bir teşekkürü çok görmeyelim... :)

LİNK :http://rapidshare.de/files/14991629/divxaltyaz_.rar.html

başkan selamun aleyküm senden bişey rica edebilirmiyim kungfu hustle filminin Türkçe altyazısını bulamıyorum bi yardım edersen sewinirim ALLAHrazı olsun

HTML