Ad1888 Audio Driver Marka Driver

capkin_08

New member
Pc Den Ses Gelmiyo Driverin Adı Ad1888 Audio Driver Direk Linkini Verebilecek Olan Varsa Lütfen Yardımcı Olsun Tşk

poseydon06

New member
bir sey indir org den ara ben orada buldum ama şöyle bir sorun oluşabilir mikrofon girişinden ses çıkıyor eger xp ye yüklüyorsan böyle bir sorunla karşılaşacaksın jakın yerini değiştirmeyi dene.

osilis

New member
bir sey indir org den ara ben orada buldum ama şöyle bir sorun oluşabilir mikrofon girişinden ses çıkıyor eger xp ye yüklüyorsan böyle bir sorunla karşılaşacaksın jakın yerini değiştirmeyi dene.
.) bu driver'in yanlış olmasından kaynaklı bir kerede benim başıma gelmişti eğer doğru driver'i yüklersen sorun kalmıyor merak etme...poseydon sende doğru driver'ı yüklersen seninde sorunun kalmaz .)

aliiiis

New member
yaw bendee aynı sorun war yardımcı olun soundmax kuruluyor ama hani kolonların sesiniartırma yeri warya aşağıda çıkıo ikonu bende oda çıkmıo normal giriş yapıom denetim masasından gene olmuo acill yardım pls

yazanomer

New member
yaw bendee aynı sorun war yardımcı olun soundmax kuruluyor ama hani kolonların sesiniartırma yeri warya aşağıda çıkıo ikonu bende oda çıkmıo normal giriş yapıom denetim masasından gene olmuo acill yardım pls
kardesim biosa girip, ses karti ayarlarini bir kontorl et, bazen kapanabiliyor

kolay gelsin

HTML