Acronis True Image ACİL YARDIIMM

badchild06

New member
:vur:vur:vurARKADAŞLAR Acronis True Image PROGRAMINI KULANARAK KURTARMA CD Sİ YAPMAK İSTEDİM FAKAT BİRŞEYLERİ YANLIŞ YAPMIŞ OLACAMKİ :cursing: E: SÜRÜCÜM YOK OLDU İÇİNDEKİ TİM BİLGİLERLE BERABER ADETA UCTU:( E: SÜRÜCÜMÜ HİÇBİYERDEN GÖREMİYORUM LÜTFEN ACİİLL YARDIM EDİN YARDIMLARINIZA ACİL İHTİYACIM VAAR NOLUUURRR:help:help:help

LeaDerLyCa

New member
arkadaşım miniPE ' yi bir yerden indir ve cd'ye çek sonra bilgisayarı format atarmış gibi CD'den başlat yani miniPE'den o zaman tüm bilgilerini göreiblirisn ...

Boschwer

M€SHGUL
:vur:vur:vurARKADAŞLAR Acronis True Image PROGRAMINI KULANARAK KURTARMA CD Sİ YAPMAK İSTEDİM FAKAT BİRŞEYLERİ YANLIŞ YAPMIŞ OLACAMKİ :cursing: E: SÜRÜCÜM YOK OLDU İÇİNDEKİ TİM BİLGİLERLE BERABER ADETA UCTU:( E: SÜRÜCÜMÜ HİÇBİYERDEN GÖREMİYORUM LÜTFEN ACİİLL YARDIM EDİN YARDIMLARINIZA ACİL İHTİYACIM VAAR NOLUUURRR:help:help:help
öncelikle sürücüleri tekrar görebilmen icin
baslat >calistir>regedit>yönetici>OK>calistir,daha sonra acilan pencereden asagidaki anahtara bakdiginda fareyi üzerine getirip sol TIKLAYIP,

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
sag tarafindaki pencerede[editor] UpperFilters ve LowerFilters, diye sürücü kaydi yapilan iki DWORD ' deger kayitlarini "Dell" Tusuna basarak sil, daha sonra bu pencereyi kapat,ve bilgisayarini da tamamen kapat,yeniden acdiginda görünmeyen sürücülerin tekrar görünmüs olacakdir, , kURTARMA CD si elde etmek icin avira kaspersky g-data vb antivirüs prolarinin ilgili versiyonlarini yükleyip,otomatik KURTARMA cd Si elde edebilirsin, baska programlara gerek kalmadan olabilir,kolay gelsin, hayirli forumlar,

HTML