Acillll!!!!!!

ghost1555

New member
Merhaba arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var geçenlerde bu siteden sp3 lü xp işletim sistemi indirmiştim dün akşam laptopum udum şirkette kablosuz ağ alışıyo ama evde çalışmo başka bi program yüklemiş olabilirsiniz diyor wzc hatası falan bişeyler dedi services.msc den kablosuz sıfır ağı başlattım bu seferde ağı görüyo fakat kopup duruyo deli olcam yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi eğlenceler dilerim....

ghost1555

New member
öyle diyosunda sp2li cd ile format atmıyorum sata hddyi görmüyo nasıl yapıcam wpa 2 için servis paketi falan varmı veya ne bilim başka bişey???

kariyer1

New member
bios dan sata ahci gibi seçenekler varsa devre dışı bırak hdd i görür. eğer o seçenek yok ise xp sp2cd si içindeki driver klasörüne laptop anakartının sata driverini indirip atman gerekir.

sebebsizce

Aviator Junior Officer
kardes sende nlite programını ındır sunra sata surucusunu xp sp2nın ııcıne kaydet
ıkıncı onerım laptopunun markasını soylersen daha cok yardımcı olabılırım
ucuncu onerım wırelles ayarlarından wındows kontrol etsın gıbısınden bır secenek var onu sec
bende msı ex610 var aynı sorunu bende yasadım benımkıde sp3lu ben wıreles ayarlarından wındows kontrolunu sectım duzeldı.

HTML