Acil!!!!!!!!

netteyim20

New member
vb 3.5.3 kullanıyorum..Sorun şu Forum açamıyorum sayfada şu beliriyor ...bi el atarsanız sevinirim

Fatal error: Field showthanks is not defined in $validfields in class vb_datamanager_forum in /includes/class_dm.php on line 485

netteyim20

New member
admincp den eklentilere giriyorum ama bana hiç eklenti yok diyor..nerde olduğunu bulamadım..aradan bilgisayarımda arattım birkaçtane thank you hack çıktı birazını sildim..bazıları silinmedi..çok fazla karıştırmakta istemiyorum..nasıl nerden yapabileceğimi açabilirsen çok sevinirim...

netteyim20

New member
ProwL' Alıntı:
vb normal dosyalarını at ve admincp plugin yöneticisinden thank you hack i sil..

vb normal dosyalarını nasıl atacam..nereye atacam..bide pluginde böyle bir dosya görünmüyor..ters yolu takip etmeye çalışıyorum ama nasıl ve nereye yüklediğimi hatırlamıyorum..flodd yaptığım için özür..

ProwL

Gitarist
netteyim20' Alıntı:
vb normal dosyalarını nasıl atacam..nereye atacam..bide pluginde böyle bir dosya görünmüyor..ters yolu takip etmeye çalışıyorum ama nasıl ve nereye yüklediğimi hatırlamıyorum..flodd yaptığım için özür..
buradan bakabilirsin;

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=33303

sadece yuklemek yerine sileceksin :) dosyalarda kod değişikliği yapmadıysan dosyalar kalsın direk admincp den sil başlıkta yazıyor

netteyim20

New member
yok kardeş aynen yazılanları yaptım hata sabit ..değişmiyor :(...

Fatal error: Field showthanks is not defined in $validfields in class vb_datamanager_forum in /includes/class_dm.php on line 485

Başka bi yolu yokmu..

HTML