acil yardım :(

panter1988

New member
arkadaşlar pc yi açıyorum dvm.exe hatası vermesiyle birlikte başlangıçta açılan programların hepisini pc kendi kendine sonlandırıyor ve hiçbir dosyayı da açamıyorum formattan başka seçenek sunan varsa çok güzel olur yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar şimdiden sağolun....

EsMeR_BoY

İsTanBuL
ya yedıgın bır vürüs etkısıdr yada regedit hata sonucu cıkan bırseydır hadı hepsı bır köseye dersek onarmayı dene oda olmasa bazı proları kaldır tekrar kur bunlarda olmasa sytem düzelten por lar kulan baktın yıne cıkıyor formattan başka care bulamazsın gıbı kolay GelsIn:

__crazy

New member
Bende de 2 kere böyle oldu bi sabah açtım bilgisayarı bi baktım başlangıçta Adobe Reader başladı ve hiçbir program açılmadı bu sabah da böyle olmuş ama bu sefer Nero BackItUp ile açılmaya çalışılmış 1. böyle olduğunda Kaspersky Internet Security kullanıyodum virüsü görmedi galiba 2. oluşunca ESET Smart Security 4 kullanıyodum bunun bi çözümünü varsa yazsın bence de bu sadece Vista'da olan bişey çünkü ben XP kullandığım zamanlar hiç böyle bi sorunla karşılaşmamıştım.Sorun Vista'da

HTML