acil yardım!!!

strongestt

New member
pcimde vista home yüklü dosya isim benzerliğinden dolayı galiba windows dosyalarını sildim. pc acayip yavaşladı.bu mesajı yazarken bile zorlanıyor.ne yapmam gerekiyor.format atmak istemiyorum. o dosyaları tekrar nasıl yükleyebilirim. yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Boschwer

M€SHGUL
1-windows sistemi geri bir tarihe al
veya
2-recovery bölümünde varsa olusturulmus bir dvd den tamir et (Onar) secenegiyle eksik sistem dosyalari geri yüklenebilir, kolay gelsin umarim bir ise yarar ,,iyi forumlar,
not>>>: system yavaslamasi virus ihtimali nide düsündürdü,yeniden detayli bir AntivirusScann tavsiye ederim,

LeaDerLyCa

New member
sistemi geri yükleyemiyorum . geri yükleme noktası yok . recovery my files ı yüklüyorum bakalım olacak mı . program kaldırdan msx le başlayan 3 dosya vardı onları kaldırdım. nedir onlar bir bilgisi olan var mı?? bu arada mesajı yazarken recovery my files şifre istedi http://www.hackhell.com/geri-donusum-kutusu/541755-acilllllll-yardiiimmm.html dosyanın winrar şifresi ne olabilir www.hackhell.com değil...
KnowN@HackheLL

arkadaşım vista kurulu olan bir bilgisayardan dosyaları flash'a at sonra kendi pc ne yapıştır..
sonra değiştirilsinmi fln derse değiştirirsin .. yani vista olan bir pc den aktar ..

<<<DeFThELoG>>>

New member
sistemi geri yükleyemiyorum . geri yükleme noktası yok . recovery my files ı yüklüyorum bakalım olacak mı . program kaldırdan msx le başlayan 3 dosya vardı onları kaldırdım. nedir onlar bir bilgisi olan var mı?? bu arada mesajı yazarken recovery my files şifre istedi http://www.hackhell.com/geri-donusum-kutusu/541755-acilllllll-yardiiimmm.html dosyanın winrar şifresi ne olabilir www.hackhell.com değil...
Rar şifresi: KnowN@HackheLL

Büyük küçük harf uyumuna dikkat et...

strongestt

New member
neyse arkadaşlar sağolun.sizin de vaktinizi çaldım bu pc düzelmeyecek anlaşıldı.formatlayıp xp ye çevirmek en iyisi.dün gece mavi ekran çıkıp kapandı.tekrar açtığımda beyaz bi ekran çıkıp masaüstü görünmedi.bugün açmayı denedim açıldı.anlamadım ne oldu bu zıkkıma.

HTML