Acil Yardım.. Msn de Konuşmalara Girme..!!

rcpsng

New member
Beyler benim bu gün başıma bir olay geldi..(ayrıca başka bi arkadaşında başına gelmiş) Msn de benim yerime birisi bi arkadaşıma mesaj atıyor. benim ağzımdan herşeyi söylüyor. benim nickimi kullanıyor, karşı tarafta ben zannediyor.. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN. BEN BU OLAYI NASIL HALLEDEBİLİRİM...??

Arkadaşlar kusura bakmayın ama biraz ağır konuşucam... Bu yapılan iş o kadar şerefsizcedir ki anlatamam.. Benim msn de iş arkadaşlarım, doktorlar, çalıştığım kişiler var. bunlara benim ağzımdanmış gibi ağzına geleni söylüyor. karşı tarafta ben zannediyor. Böyle şerefsizlik olmaz.. o kişinin allah belasını versin. benim iş görüşmelerimi zedeledi.. zar zor toparladım... bu kişiyi nasıl bulabilirim, ip adresi falan.. savcılığa suç duyurusunda bulunucam, ahlak bürosuna başvurucam.. bu dünyayı dar edecem o şerefsize, kansıza... sert kayaya çarptı..

Acil cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar... Hımmm.. bu arada 3 ümüz birden konuştuğumuzda oldu.. iki kişi konuşurken 3. kişi olarak araya giriyor..

Shinobi

New member
Makinende trojan var örnek : Subseven
bu ufak yazılımlar ile bilgisayarındaki şifrelerden tut yazışmalarını bile yönlendirebilir girdigin çıktıgın siteleri hatta klavyendeki bazı tuşlara kadar kitleyebilir yani remote makineyi local gibi kontrol eder :)
Forumda The Cleaner diye arattır programı indir ve temizle

rcpsng

New member
Shinobi' Alıntı:
Makinende trojan var örnek : Subseven
bu ufak yazılımlar ile bilgisayarındaki şifrelerden tut yazışmalarını bile yönlendirebilir girdigin çıktıgın siteleri hatta klavyendeki bazı tuşlara kadar kitleyebilir yani remote makineyi local gibi kontrol eder :)
Forumda The Cleaner diye arattır programı indir ve temizle

arkadaşım sağol ama dediğin programı yükledim arattırdım ama hiç trojan bulamadı.. şimdi zonealarm yükleyip bi deniyecem.. yardımcı olduğun için sağol.

emfrees' Alıntı:
format atsa çare yok bence, sadece şifresini elinden almış bir şekilde, deneme yanılma yoluyla ya bir çok seçenek var, dostum sanırım forumda şifre geri alma hakkında konular var onlara bir bak

örnek :

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=78916&highlight=%FEifre+geri+alma

SAYGILAR'ımla

sanada teşekkür ederim arkadaşım.. hotmailime girdim ve şifremi, güvenlik sorumu falan hepsini değiştirdim.. ama hala içimde bir şüphe var. çünkü şifremi çalması için beni bir şekilde kandırması gerekmiyormu.. ben ne dosya paylaştım msn de, nede saçma sapan bişi yaptım. yani beni kandırıp şifremi aldığını zannetmiyorum. adam durup dururken zart diye araya girdi yaw.. ayrıca format atsamda kurtulamazsın demişsin... format atılınca tüm dosyalar silinmiyormu...

yaw beyler... the cleaner, protector plus bu iki programla tarattım ancak bilgisayarımda hiçbirşey bulamadılar... Kafayı yiyecem, Allah Rızası için yardım edin, ne yapabiliriz... hacker arkadaşlar........

Arkadaşlar beni kendi yerinize koyun.. Hackerlara da sesleniyorum.. Siz kendi başınıza böyle bir olay gelsin istermiydiniz.. 3-5 yaşında çocuk değilizki bilgisayarda oyun oynayalım.. böyle şerefsizler oyun oynadığını zannediyor.. Kim işinden gücünden olmak ister..??? Herkes bir ekmek parası kazanıyor.. Arkadaşlar yardım edinde şu şerefsizi bulalım. arkasında kesin bir iz bırakıyordur. Tabiki ilk önce benimle olan iletişimini nasıl kesebiliriz..

Prenscik

New member
arkadaşlar bu bir programla yapılıo yani trojen değil!!!!!!!!!!! msnin eklenebilir bir çok programı war bildiğiniz gibi bu da onlardan birisi! eklentiği yüklüosun ve senin ağzından yani bilgisayarından yazarmış gibi cewap yazabiliosun ! bu kadar basit ! format atmana gerek yok :D

dursun

New member
:D:D:D arkadaşlar şaşırdınızmı siz yaa ne formatı :D

RoLaN

New member
arkadaşım cleaner programı gerekli sana format işini çözmez cleaner yaptıktan sonra tum şifrelerini değiştir :))

TürKReiS

Forum Koruyucusu
ben derim ki tarattır pc ni..kasper-zone alarm gibi freewall lar yükle eyr ondan sonra da aynı şey olursa....yeni bi adres alman gerekebilir...

nomilk2day

New member
puhahaha kimsenin aklına gelmedi sanırım :D
msndiscoveryX
eğer pc de trojanb vs. olmadına eminsen arkadaşın seni işletmiş :D

HTML