Acil yardım! (Host Seçemedim)

nightashes

New member
Merhaba arkadaşlar. Site kurmak istiyorum. Bunun için sanırım bir alan adı ve bir hosting hizmeti almam gerekiyordu. Turkticaret.com dan alan adını aldım fakat kendi oluşturduğum web sitesini upload etmek için hosting hizmeti almam gerektiği söylendi. Ve fiyat olarak 99 TL istediler.Açıkcası cok geldi ve arastırınca piyasada daha ucuza olanları buldum. Fakat içlerinde hangileri güvenilir hangileri iyidir bilemediğim için sizden yardım istiyorum. Ben bulduklarım ;

Hosting, Domain, Web Hosting,SSL Hosting, Alan Adı, Radyo Hosting,İzmir, Windows Hosting, Linux Hosting, Asp, Php --------------- 200 Mb / 39 TL

www.websahibi.com ------------- 5000 Mb / 49 TL

KurumsalNET.NET Alan Adı Sorgulama Web Hosting Alan Adı Tescil Alma Arama Ucuz hosting Uygun Fiyat ---------- 50 Mb / 30 TL

evet fiyatlarıda bu şekilde. 50 Mb olan dahi benim işimi görür aşırı derece büyük olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Ama öncelikli olarak hangisi en sağlamıdır beni yarı yolda bırakmaz.

Seçim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim ve elbette sizin önerilerinize açığım.

trvendetta

New member
ben resellerimden belli bir yer satabilirim kesintisiz hizmet 5 online kişi her zamam sorun çözümü ftp ücretsiz script kurumu warez serbest cpanel,whn,php sunucudur reseller hesapli hostdadır bellirledğin özelliklere göre fiyat belirleyim

blackroyal

New member
Kolay gelsin arkadaşım.
Ücretsiz olarak sağlayıcı olabilirim kendi alan adını kullanabileceğin ücretsiz hosting hizmeti verebiliriz sana. 300 MB alan, 10 gb aylık trafik, 7 mysql database, 5 domain 5 sub domain barındırabilme, otomatic script yükleyici, ftp account, PHP myadmin, internet tarayıcısı üzerinden yükleme yapabilme. buraya yazarsan daha fazla yardımcı olabilirim. zaten webhosting başlığı altında bununlka alakalı bir konum mevcut durumda.