Acil Yardım driveri bulamıyorum

kralpasa34

New member
arkadaşlar kullandığım anakart gigabyte GA-8S648-RZ serisi ancak kendi sitesinde dahi yok diğer arama yaptığımda bulunuyo fakat bulduklarımla eksik kuruyo bunun driverı olan varsa link verebilirimi

Saygılarımla

kralpasa34

New member
evet kurulumu yaparken o sırada aygıt yöneticisinden bakıyom tanıdımı en son bi tanesi yine tanımıyo
yani sırayla düşüyo ya bilinmeyen aygıttan sonuncusu tanınmıyo

srkngncy

New member
kullandigin sistemde sorun olabilir.. farkli bir sistemle gene dene istersen.. bazi orjinal olmayan sistemlerde yani elle yapilan sistemlerde o sorun veriyor diye biliyorum

W

WoLF

Guest
everest ultimate programını yükle onunla ne olduğunu anlarsın.

bilinmeyen aygıtları öğrenip onların kendi sitesindende indirebilirsin...

Cαη

New member
evet kurulumu yaparken o sırada aygıt yöneticisinden bakıyom tanıdımı en son bi tanesi yine tanımıyo
yani sırayla düşüyo ya bilinmeyen aygıttan sonuncusu tanınmıyo
İşletim sistemin Vista yada Win7 ise sürücüyü çevrimiçi arar sürücü bulamadığında ama sen yukardaki programı dene bi ;)

kralpasa34

New member
driver checker sorunumu çözemedi buldu indirdi fakat setup yok çalıştırmı yo setupu everesti kullanayım bi bu arada xp sp3 kullanıyom

Cαη

New member
aygıt yöneticisinden ekran kartının sürücüsünü bul sağ tıkla sürücü güncelleştir yap birde bunu dene =)

yada denetim masasından yapabilirsin. bazı ekran kartları denetim masasına kısayol koyarlar.

kralpasa34

New member
everest ultimate ile sorunu çözdüm hepinize teşekkür ederim açık bi şekilde anakrtta realtek ac97 olan ses kartı everest ile c-media çıktı sorun çözüldü hepinizden Allah Razı olsun

Saygılarımla

BrAvE HeArT

New member
Allah senden de güzel temennilerin için razı olsun kardeş. Her zaman anladığımız her konu ile ilgili herkese bilgi vermeye hazırız.

HTML