acil yardım arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samurayhiya

New member
konu açtım ama çok zor durumdayım . gereksiz programları silerken yanlışlıkla ses programını silmişim... müzik açam derken hata verdi ve bende çabuk halledeyim diye sistemi bi önceki zamana göndermemle bilgisayarın anası ağladı zorluyo zorluyo açamıyorr... dediği sey yükleme sırasında olusan hatadan dolayı windows açılamıyor... aksilik cd lerde yok... içinde firmanın çok hesapları var ... şimdi leptop açtım yardımlarınız ı bekliyorum arkadaşlar

samuray

RuTH

Altın Üye
ses programını sildin derken driver ımı sildin dostum tam anlayamadım, ses kartının driveri lazımsa yardımcı olmaya çalışayım ama marka ve model belirtmen lazım

samurayhiya

New member
ondan wazgeçtimde bilgisayar açmıyor lütfen arkadaslar işe yeni basladım papaz olmak ismiyorum patronlar ses kartını silmişim sorun ondan mı yoksa başka bi şey mi bilmiyorum
site izin veriyorsa msn verebilirim

RuTH

Altın Üye
ses kartının driverı yüklü değilse hata vermesi normal. güvenli kipte açmayı denese birde

samurayhiya

New member
siyah bi ekran çıkıyor imleç yanıp sönüyoo bekliyom ama hiç bi şey olmuyor.. anlı yardım edebilirmisin lütfen

sülFiriK

New member
usta güvenli kipte çalıştır ve gerekli bilgileri cd'ye yaz ya da herhangi başka bir klasöre kopyala. harddisc bölümlüyse (c:, d: muhabbeti) önemli dosyalarda windowsun olduğu hd bölümündeyse diğer bölüme at önce dosyalarını kurtar. daha sonrasında windows'taki hatayla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

--eğer güvenli kiptede çalıştıramıyorsan yardımcı olamıcam :(

samurayhiya

New member
şimdi elim de leptop war sizin göndereeğiniz her seyi cd ye atabilirim şimdi sadece siyah ekran var imleç yanıp sönuyor her halde ses kartında bi problem olmalı tahminim

sülFiriK

New member
sülFiriK' Alıntı:
usta güvenli kipte çalıştır ve gerekli bilgileri cd'ye yaz

...bunu söylerken senin için gerekli bilgileri demek istedim. yani önemli kişisel ya da şirket bilgilerini cd'ye yaz. format durumu söz konusu olabilir, sen garantiye al kendini. yedeği tamamla. problemde sadece ses kartında değil tahminimce çünkü windowsun açılmamasına sebebiyet vermez ses kartında software problemler. güvenli kipte çalıştırabildin mi önce onu söyle. güvenli kip için bilgisayar açılırken F8 ya da F5 olabiliyo. ikisini de dene cevap yaz..

samurayhiya

New member
tamam dediğiz gibi yapıyorum bilgileri cd ye çekiyorum bilgisayırı kurtaramadım ama yine yardımlarınız için çok tesekkür ederim

St.AnGeR

Document Visor..
Sorunlarınıs ichn ayrı bashlıq achmayn arqadashlar.. pls..

Ses weya farqlı bi sorun deil qendin de soylemishsin pc i önceqi tarihe almaq isterqen chıqan system düshmesi weya salt sorunlar hangi ishletim system i warsa onun cd si ile recowery qonsole qullanaraq ishletim systeminin olduu partition u onarman sorunu gidericeqdr.. bunun capsli anlatımını bulrsam yaynlıcam sanrm recowery qonsole henus yaynlanmadı ayrıntıları ile..

ii 4umlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML