acil yardım şifrem kabul olmuyo...

dingiltere

New member
arkadaşlar bi hacker dadandı bana o yüzden şifremi değiştiricektim.fakat ing. olduundan anlamadım hiçbişi değiştridi mi değiştirmedi mi diye.şimdi maillerime bakmak için girmek istiorum ama kabul olmuo.yani şifrelerin hiçbirini kabul etmiyo.napmalıyım lütfen eğer msn i kapatırsam bi daha açamıcam galiba.çünkü şifre kabul olmuyo..:(

dingiltere

New member
arkadaşlar lütfen ya.rica ediorum hiç mi bilgisi olan yok bu konuda.çok acil.lütfeenn.yani msn bi kapansa bi daha açamıcam.

satalfania

New member
walla adam senin maili sana bi şey yollamadan uçurmamıştır...ingilizce olduğundan anlamadım demişsin sen o sıralar yanlış bi şeyler yapmış olabilirsin.pm den mesaj at yardımcı olurum istersen...

dingiltere

New member
yok çalınmadıından eminim.ama dediğim gibi bi sorun var.acaba geri çalma imkanımız olabilrimi.özel mesaj attım sana .ilgin için saol.lütfen beyler yardıımm

dingiltere

New member
pes diorum başka bşi demiorum gerçekten.bu sitede yaklaşık 10 saat online kalıoruz.birilerine programlar hakkında bilmem ne hakkında yardımcı olmaya çalışıoruz eliimzden geldiince ama bizim başımıza bişi geldii zaman kimsenin umrunda olmuyo.lütfen biraz saygılı olun ya!!!

dingiltere

New member
hayır işte hiçbi şekilde girmiyo.çok ilginç oldu yani msn açıktı şifremi değiştiricektim.girdim siteden yaptım işi çıktım giriş o giriş. yani gerçekten ilginç.şimdi hep yanlış şifre dio tüm denediklerimi yazıorum ama olmuyo

red_hack

New member
Arkadasım :) adam kapmıs bana göre.Bence hotmaile mail at :) şifreni geri iste.Onuda artık sen yaparsın :D

dingiltere

New member
ya işte öle deil kapmayla ilgisi yok.tamamen normal bi anda normal bi zamanda şifre değiştirmek istedim.büyük bi ihtimalle klavyeden yanlış bi tuşa bastım şifreyi yazarken ama ingilizce olduu için kabul edip etmediğini de görmedim.sonra çıktım yenisini denedim yok eskisini denedim yok bissürü denedim yok yok yok:(

antiix

New member
o zaman kardeş msn de ana pencerede mail kısmı var gelen kutuma git yazar login.passport.net e gir şifremi unuttum de kendi mail adresine bi parola sıfırlama maili gönder msn açık kalsın sıfırlama maili geldikten sonra değiştirebilirsin şifreni

satalfania

New member
Arkadaş ya parolanı sıfırla...bunda illa şifre veya adres yazman gerekmiyor...gizli sorunu hatırlıyorsan...onu sorar onu cavapla...parolayı sıfırlar...yoq eğer olmuyor dersen..bana mail atmışsın...o dediğinle uğraşmadan önce...bu linke tıkla gerekli hatırlatmayı yapıyor...yoq dersen yine de...dediğin gibi olabilir ama boş yere uğraşmadan önce bu linke tıkla gerekenleri yap olmazsa...yine yardımcı olurum...şu an pek zamanım yoq bi dene haber verirsin...ona göre bi şey yaparız...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=40283

tuhafya

New member
kardeş nedeninanmak istemiyosun msn adresin çalınmış. Sen bunun üstüne bi soğuk su iç yok eğer çalınmamış diyosan o zmaan
gizli sorunun cevabını gir ve ordan cevapla girersin ve şifreni değiştiririsin.ç Nasıl girim diyeceksin şimdi :http://www.hotmail.com/ bu adresten girip şifremi unuttum diyeceksin orda sana gizli soru soracak cevaplayacan işte

dingiltere

New member
tuhafya' Alıntı:
kardeş nedeninanmak istemiyosun msn adresin çalınmış. Sen bunun üstüne bi soğuk su iç yok eğer çalınmamış diyosan o zmaan
gizli sorunun cevabını gir ve ordan cevapla girersin ve şifreni değiştiririsin.ç Nasıl girim diyeceksin şimdi :http://www.hotmail.com/ bu adresten girip şifremi unuttum diyeceksin orda sana gizli soru soracak cevaplayacan işte
ya çalınmadı arkadaşiım alla alla .gizli soruyu hatırlamıorum 10 senelik mail bu.gayet iyi biliiorum gizli soruya nası giirildiğini saol.diğer arkadaşlara teşekkür ediorum ama dedikleri yolları denedim ztn.yani msn deki login tuşuna da bastım ilk zamanlar ama işte ben şifre deiğiştirirken yanlış bi tuşa bastım heralde.... napalım. lütfen alakasız kişiler yazmasın. lütfen..

peliin

New member
arkadaşlar benimde msn mi biri çaldı ama ulaşamıyorum yani geri almak istiyorum bu işlerden anlayan varsa bi zahmet bana yardımcı olabilirmi acaba lütfeeeeeeen kırmayın beni

banada yardımcı olun

yardımmmmmmmmmm

Hell

Başarıda bir sanattır.
şifren değiştiyse zaten msn de kapanır açılmaya çalışır =)

zzzeeeuuus

New member
msn çalındıysa hotmaile mail at şifreni iste olmadı adama fake yedirmeye çalış olmadı altarnatif adresin warsa ona mail at ordan geri almaya çalış daha olmadı bi bardak su iç ne diyelim yeni mail aç :S

HTML