Acil Yardım (çıldıracam göremiyorum)

prince6370

New member
Merhaba kardeşlerim
bilgisayara format attım ve kullanıcı hesabı oluşturdum ve hesaba şifre verirken yanlışlıkla
"Hesabınız şifreli bile olsa size ait dosyaları görünmesini istiyormusunuz" gibisinden bişeyler vardı ve ben hyır dedim hay demez olaydım.
bilgisayarımdaki gizli dosyaları artık göremiyorum.
araçlar - klasöre seçeneklerinden gizli klasörlerimi göster diyorum fakat yine görünmüyor.
acil çözüm gerek şimdiden sağolasınız hayırlı geceler:vur

malibo

New member
sevgili kardeşim işletim sistemini kurarken oluşturduğun kullanıcı yani bu sorunun sorulmasına sebeb olan kullanıcı hesabı hangisi ise ondan oturum aç olay çok basit yaptığın işlem belgelerin diğer hesaplar tarafından görülmesini ve kullanılmasını engelliyo o kadar doğru hesaptan oturum açarsan sorunun çözülür.inşallah yardımcı olabilmişimdir

ηαχiѕα

New member
belki sebebi yaptığın işlemden kaynaklanmıyor olabilir... virüs sebebiyle göremiyor olabilirsin.. kendisini diğer sürücülere kopyaladığı için C'ye format atsan da doğal olarak virüsü gitmez.. combofix.exe adlı removal tool u google araştır ve bilgisayaırna indir.. çalıştır ve biraz bekle silecektir virüsü.. gizli dosyaları gösterememe gibi bi sorunla karşılaşmıştım daha önce...

HTML