Acil.... masaüstü programlar , başlat menüsü yokkk..

ruzgarli

New member
Nasıl oldu bilmiyorummmm ...bilgisayarım açılıyor ama masa üstündeki tüm programlar ve başlat menüsü görev cubuğu ekrana gelmiyor. yalnızca masaüstü resmi var. denetim masasına dahi ulaşamıyorum bunu nasıl düzeltebilrim. ctrl+alt+del tuşlarıyla görev yöneticisi çalıştırabiliyorum. yardımlarnızı bekliyorum..........teşekkürler

karayel50

New member
kolay dostum sorunun explorer.exe den kaynaklanıyor. ctrl+alt+del tuşuna bas görev yöeticisinden işlemlere bak ordaki explorer.exe saga tıklatıp kapat. daha sonra görev yöneticisinden dosyayı tıkla ve yeni görev çalıştır de. oaryada explorer.exe yaz tamam de gelmesi gerekli gelecektirde

hurok

New member
kolay dostum sorunun explorer.exe den kaynaklanıyor. ctrl+alt+del tuşuna bas görev yöeticisinden işlemlere bak ordaki explorer.exe saga tıklatıp kapat. daha sonra görev yöneticisinden dosyayı tıkla ve yeni görev çalıştır de. oaryada explorer.exe yaz tamam de gelmesi gerekli gelecektirde
her defasında aynı işlemi yapmak gerekiyor. acaba her defasında aynı işlemi yapmadan nasıl yapabiliriz?

HTML