acil - Bilgisayardan diğerine dosya transferi

devir111

New member
laptoptan masaüstüne dosya aktarmak istiyorum ama cd yazmakla hem çok uğraşıyorum hemde zaman kaybı oluyor , bunu bi şekilde nasıl halledebilirim

laptopta eternet kartı , faxmodem , ups mevcut
masaüstünde usb , faxkmodem mevcut
zoom x4 modem var

yardımınızı bekliyorum

SaD@LaYn

nYaL@DaS
ıkı tane eternet kablosu al bırını zoomnun bırıncı portuna tak ordsan masaustune nete gırsın masaustundekı pc dıger kabloyu gene zooma busefer laptopa laptopda gırsın nete sonra ıkı bılgısayarın bılgısayar sekmesıne sag tıkla bılgısayar adına ge bırını sado yap dıgerını sadolayn yap calısma gruplarının ısmınıde ıkısınınde hackhell yap pc lerı yenıden baslat sonra paylasım ver al sana dosya aktarmanın kısa yolu ay lav yu

devir111

New member
sağol , ancak zoomda bir eternet birde usb var , masaüstünde eternet kartı mevcut değilk , biri eternet ile biri usb ile bağlanıyor internete , ve ayar yaptığımda uzak masaüstü bağlantısı yapabiliyorum aralarında ama dosyayı bi türlü alamadım , ne yapmam lazım acaba ?

SaD@LaYn

nYaL@DaS
ozaman radmin yukle ıkı pc yede guvenlık duvarlarını kapa formda arat radmın dıye :) ordan ayarla sakır sakır hatta kontrol et yanlıs hatırlamıyosam 4539 portu kullanıyodu ama senınkı usb oldugu ıcın gerek yok sen radmını kur yaparsın sen ben goruyom sende o azmı

devir111

New member
sağol abi , ama trojen , virüs falan yemeyelim abi :) , en son işlem bitince kaspersky yi devreye soksam silermi komple onu ?

SaD@LaYn

nYaL@DaS
radmın bı nevı trojen zaten ama zararsız korkma bısey olmaz ısını hallettıkden sonra sılersın ayrıca parolalı koy araya @| sımgelerınden bırını bıtle sıfrenı ::p

HTML